Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Gond, ha társasághoz igazítom...

Gond, ha társasághoz igazítom a személyiségem? (nem nagyon nagy dolgokban sok kicsiben vélemény viselkedés stb.)

Figyelt kérdés
Pl felnőtteknél csendes szó fogadó érdeklődő sokat tudónak mutató ember vagyok míg korom elítélnek teljesen ellentéte otthon pedig már megint más.
2018. aug. 22. 09:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, ha valaki másként viselkedik különböző korosztályokkal. Én is ilyen vagyok talán túlságosan is, ha látom, hogy egy társaság pl. jobboldali beállìtottságú, akkor inkább csendben maradok, mert ùgy se tudom őket meggyőzni.
2018. aug. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezt én megfigyeltem magamon. Nem szeretnék simulékony lenni, de módfelett sokszor előfordul, hogy simán tudom mit akarnak hallani és úgy adom elő magam. Nem hazudok, csak éppen mást és mást emelek ki és nem beszélek bizonyos dolgokról. Nálam ez inkább abból fakad, hogy sokszor nincs kedvem az emberekhez, de megbántani sem akarok senkit. Szóval energiám nincs konfrontálódni (ezzel amúgy nincs gondom, ha kell akkor elég messzire megyek, talán túl sokszor is, pl ha utcán látom hogy szemetel valaki stb, vagy már tényleg szélsőségesen rasszista lózungok hagyják el valaki száját egy társaságban), de beszélni meg beszélni kell. Szóval...:D
2018. aug. 24. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!