Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Személyiségteszt szerint én...

Személyiségteszt szerint én "védőügyvéd" (INFJ-A) személyiség vagyok. Hogyan tudok ebből előnyt kovácsolni?

Figyelt kérdés

[link]


Az itt leírtak szinte 100%-osan igazak.

A pozitív részeit érzem én is az életemben, de ennek a személyiségtipusnak (így nekem is) vannak kevésbé "jó" tulajdonságai, ahogyan az a leírásban van.

Sajnos ez is igaz rám és ezt is tapasztalom a munkahelyemen is és a magánéletemben is.

Hogyan tudok ez ellen tenni?

Tanácsok?



2018. aug. 27. 22:32
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
1. Ne hidd el ami az interneten van
2018. aug. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én is szintén védőügyvéd vagyok, és rám is igazak a tulajdonságok. Én is tapasztalom a hátrányokat, pl. borzasztóan zárkózott vagyok, nehezen tudok kapcsolatokat építeni. Én már nem akarok változtatni ezen, nagyjából megszoktam, végülis jó így ahogy van. Tehát mindig is maradok a "csodabogár" a legtöbb társaságban, de beletörődtem. Sajnos nem tudok tanácsot adni, vagy esetleg azt hogy ne más embereknek próbálj megfelelni. Ugye ez is benne van a személyiségünkben, ha jól tudom. (Ez a tanács nem kapcsolódik ide, tudom, de saját bőrömön tapasztaltam, hogy felesleges mindenkire időt és joszandekot pazarolni, a legtöbben nem értékelik) egyébként ha van konkrétabb kérdésed megpróbálok tanácsot adni.

Üdvözlettel: "egy infj"

2018. szept. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!