Miért érzem ezeket?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekes kérdés lesz. Most megyek nyolcadikba és népi hegedű szakon szeretnék tovább tanulni.Elmentem csomó ezzel kapcsolatos táborba,nagyon sokat teszek hogy felvegyenek oda ahova szeretnék menni.Elmentem egy táborba ahol minden évbe egyre jobban beleszerettem a népzenébe.De a tábor előtt voltak bizonyos zenekarok akiket előszeretettel hallgattam.(P!ATD,TOP stb..) Nos eljöttem a táborból fúdejó imádom minden. Most nemrég jött ez az érzés hogy nem tudom mit válasszak a népzenét vagy próbálkozzak meg más műfajjal. Illetve ez a másik érzés hogy öregnek érzem magam. Miért érzem ezeket?

2018. aug. 28. 09:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát szia, Te vénséges vén Kérdező! A népi hegedű szuper! A tanároddal beszéld meg, hogy más műfajjal is próbálkozzál-e. Az érzések kavarognak benned - ez életkori sajátosság. Nagyon hasznos a napló. Minden nap (lehetőleg ugyanakkor), 5-10 percben leírod az aznapi hatásokat, amelyek értek, a gondolataid, érzéseid. Kézzel, füzetbe,töltőtollal az igazi! Rendezi, letisztítja az érzéseidet és nagyon jó önismereti szempontból. Minden nagy író írt naplót, mert az előzőeken kívül a kifejezés gyakorlására is jó - ahogy a zenésznek a skálagyakorlatok. A napi ritmus is fontos része ennek - ahogy általában a képességfejlesztésénél is az eredményes, ha naponta ritmusban történik (hangszergyakorlás, írás, rajz, nyelvtanulás, sport - mindegyiknél így van. Ügyes légy! Minden jót!
2018. aug. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!