Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha (kb) havonta 1-2 száll...

Ha (kb) havonta 1-2 száll cigit szívok és nem tüdőzöm le (ugye akkor szájrák lesz nem tüdőrák) akkor menyi száll/idő alatt alakúlhat ki a szájrák? Igen. Igen tudom ha nem tüdözöd le inkább ne is szívd stb. stb.

Figyelt kérdés

2018. szept. 4. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi ésszel inkább ne...

Nem arról van szó hogy minden dohányos automatikusan rákos lesz, de a dohányzás által bevitt káros anyagok nagyban növelik a rákra hajlamos embereknél a kialakulás kockázatát.


Ha te hajlamos vagy, lehet akkor is rákos leszel más nem direkt tényezők miatt akkor is, ha soha életedben nem iszol vagy dohányzol. Ez viszont nem azt jelenti hogy akkor nyugodtan lehet a fenti dolgokkal élni, mert "úgysem" vagy rá hajlamos - ez nem tudhatja előre senki, még akkor sem ha a családfája alapján nem jellemző a rossz gének öröklése.

2018. szept. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%

Egyrészt szál,nem pedig száll.A madár szokott szállni.

Havi 1-2 szál cigarettától semmilyen rákod nem lesz soha a büdös életben.

Másrészt pedig szerintem nagyjából 10 éves lehetsz.

2018. szept. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A szájrák lappangási ideje kb 3 év, a tüdőráké meg mondjuk 30. Szarabbul jössz ki, magyarul.
2018. szept. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes és a kevésbbé értelmes válaszokat. Amúgy nem 17 vagyok ;)
2018. szept. 4. 20:26
 5/5 anonim ***** válasza:
mán rákos vagy, késő.
2018. szept. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!