Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi bajom lehet? Pánikbetegség?...

Mi bajom lehet? Pánikbetegség? Valami idegrendszeri probléma?

Figyelt kérdés

Random rám jönnek olyan rohamok, hogy elzsibbadok, kiráz a hideg, libabőrös leszek, szédülök, mintha az egész idegrendszerem egy pillanat alatt összedőlne újra és újra, legszívesebben mindent összetörnék (de nem szoktam, mert visszafojtom), ilyenkor elkezd mindenen kattogni az agyam, és minden reménytelennek tűnik (ezt sem igazán tudom kontrollálni), és mindig rám jön a sírógörcs, majd hirtelen (pár perc múlva) minden egyszerre abbamarad. Ez már 2 éve így van, de mások előtt magamba fojtom és csak kedvtelen leszek.

16/L



2018. szept. 10. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Nehéz pontos diagnózist felállítani. Ki kell vizsgáltatni. Lehet autoimnum betegség, pajzsmirigy probléma, anyagcsere betegség.
2018. szept. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, azt elfelejtettem leírni, hogyha pl edényekkel csörömpöl valaki (pl. elpakolja az elmosottakat), akár ha ezt én magam teszem, akkor is ez lép fel nálam (kivétel a sírógörcs, és nem szomorú, hanem mérges, ideges és kicsit agresszív is leszek). Nagyon szeretnék ennek a végére járni, és megszüntetni mindezt, szóval ha van valakinek ötlete kérem írjon.
2018. szept. 11. 15:42
 3/4 anonim ***** válasza:
43%
Erről olvastam, vmi agyi betegség, a házipatika.hu volt cikk erről. Ott keresgélj.
2018. szept. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ez a baj,hogy elfojtasz dolgokat. Az elfojtás okozza a pánikbetegséget
2018. szept. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!