Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az, hogy a szebb...

Miért van az, hogy a szebb lányok a kigyúrt, nagy dumás menőcsávókra buknak csak?

Figyelt kérdés
Ha nem vagyok kigyúrva, és inkább otthonülős típus vagyok, ne is álmodozzak szép barátnőről? Az ilyeneknek jut a "maradék"?

2018. szept. 13. 21:57
 1/10 anonim válasza:
54%
Huh basszus ezek szerint én a maradék vagyok. Ez azért vicces, mert én szép vagyok (legalábbis sok mindenki által annak vagyok mondva, nem beképzeltségből mondom, csak része a válasznak na xd) szóval az állításod, miszerint a szép lányok a "nagy dumás, menő csávókra buknak" nem igaz.
2018. szept. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
82%
A kigyúrás sem garancia semmire. Ezt mondom sportos fiúként.
2018. szept. 14. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
97%
Aki azt a szót használja a lányokra hogy maradék, azzal biztos hogy nem áll szóba senki. Nem a gyúrás az elsődleges!
2018. szept. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
23 éves vagyok, sosem voltam ki gyúrva, sportolni mindig sportoltam, de csak szórakozás szintjén. Lassan van egy másfél éves kapcsolatom egy gyönyörű lánnyal, előtte is szép lányokkal voltam megáldva, 2 modell is (már ha ez mércének számít). Mindig is szerettem pl Lolozni, most is szeretek, sose voltam ki gyúrva, de egy pillanatig sem gondoltam, hogy ne kaphatnék meg valamit vagy bárki jobb lenne mivel mindenki másban jó és ez így van rendben.. csak annyit kell tenned, hogy szedd össze magad és hidd el, hogy te is vagy olyan jó mint egy 120 kilós 2 méteres embertársas
2018. szept. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem se helyes az állítás. Lányként válaszolva, mindig is bejöttek az izmosabb srácok, akiket a fél város ismerte, a népszerűségi lista tetejét verdesve.

Mégis a srácok, akikért odavoltam, nem feltétlen az a kategória volt.

Egyik volt barátom szerződéses játékos volt (meg is volt adva melyik nap melyik órájában nem beszéltünk :D)

De volt szintén olyan barátom is, aki kicsit mackósabb alkat volt.


Azért végszónak hozzátenném, hogy a "maradék" kategóriához közel sem állok.:)

2018. szept. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%
Ez van az ösztöneikbe kódolva. Nincs olyan, hogy "maradék", a kevésbé kelendő lányok is csak a menőcsávókra buknak.
2018. szept. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%

Ez természet, ösztön, stb. A kigyúrt csávók erőt sugároznak. Ők az alfa hímek, akik meg tudják védeni a nőt, ha baj van. Legalábbis ez a látszat és a nők nagy része ezért természetesen előnyben részesít egy "menőcsávót".

Én magamat ez alapján "antimenőcsávónak" mondom, semmi nincs bennem, amiért alfa hím lehetnék. Megvárom a 35-40 évet aztán majd szétnézek, van e még nő, aki egyedül van. Talán, mondom talán vele tudok majd családot alapítani (valószínűleg amúgy nem).

Mellesleg ne mondd egy nőre sem, hogy maradék. Nem szép dolog.

2018. szept. 17. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Kicsit ellentmondásos a dolog...ha zavar, hogy szerinted a nők szerinted csak a jól kinéző pasikra hajtanak, te miért csak szép barátnőt akarsz magad mellé? Miert problema hogy a szintednek megfelelő nőkkel kell ismerkedned?
2018. szept. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én nem azt mondtam, de a lényeg, hogy akkor azért léteznek ezek a szintek, és az átlagos a széppel nem kompatobilis. De akkor más szerint sem.
2018. szept. 18. 11:53
 10/10 anonim válasza:
Elösször nem mind hanem a legtöbb. Teljesen ne általánosíts. Viszont ahoz hogy egy lány szép maradjin edzeni esetleg fogyókúrázni kell fodrászhoz járni stb. Nem azt mondom hogy plázacicának kell lenni de a külsővel sokkal többet foglakoznak így szerintem alap hogy a párjuk is ezt teszi plusz legtöbben pontosan azért tesznek Ennyit a külsőért mert egy vonzó párt akarnak maguknak. És a vonzalom párkeresés mindenkinek a saját dolga. De én is szép nő vagyok rendszeresen edzek és fodrászhoz járok és én nekem is tettszenek az izmosabb magas férfik mert én se vagyok alacsony sem izomtalan. Viszont a nagykpűséget nem birom szerintem sokkal vonzóbb ha egy férfinak magas az inteligenciája és szellemes és komolyabb dolgokról is lehet vele társalogni mint hogy " nézd hogy kiütötte a csókát a fószer".
2018. nov. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!