Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tudnátok nekem segiteni? Ugy...

Vanda221 kérdése:

Tudnátok nekem segiteni? Ugy érzem depresszios vagyok

Figyelt kérdés

sziasztok kb 4 honapja kezdödtek a "tünetek"

pl: sokkal többet sirok ,és egyre érzékenyebb vagyok, ingerlékeny, és könnyen dühös leszek.

most jön az hogy ez a tinédszeri depizés. igen tudom mi a külömbség.

lassan azthiszem beleörülök. Ugyérzem egyedül vagyok az egész világban és ez nagyon fáj. ja és az is közre játszik mivel már szeptember van , és minden nap jönnek a beszolások

csunya vagy, aránytalan, miért pont szöke?

a kérdésem csak annyi szerintetek ilyenkor mit csináljak ?

(a szüleim tudják, de nem igaán foglalkoznak vele )

válaszaitokat elöre is köszönöm .

L/17



#lekilegtönkre
2018. szept. 15. 19:55
 1/4 anonim válasza:
Szia! Szomorú ezt hallani, sajnálom. Könnyű egyedül maradni ebbe a világba már.Szerintem ha még nem találtál keress egy hobbit amit szívesen csinálnál ami kikapcsolna. Biztos nincs egy ember se akivel beszélhetnél mint barát? F/17
2018. szept. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igaábol, ha lenne sem beszélném meg vele, van barátaim de nem igaziak akikkel erröl lehetne beszélni:(
2018. szept. 16. 12:49
 3/4 anonim válasza:
Értem. Sajnos tudom én is milyen érzés nekem sincs ilyen barátom. Van ötleted mitől alakulhatott ki benned ez a depressziós állapot? Mi kezdeményezte ezt?
2018. szept. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát... igy a családon belül mint pl nem állok közel senkihez sem. meg ugye a szülök .... van egy növérem és egy bátyám velük fogalkoznak és én mintha egy kitaszitott lennék
2018. szept. 28. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!