Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha nem keresnek a barátaim én...

Ha nem keresnek a barátaim én se keressem őket?

Figyelt kérdés
Sok barátom van.Ebből 1 igazi,aki sajnos Budapesten él,én neg Pannonhalmán.Bármikor mikor megkérdezem hogy rá érnek e mindig valami ok jön hogy betegek,a mamájukhoz mennek.Ez a "mamámhoz megyek" minden héten elő jön 3 barátnőmnél is,snapchaten pedig lehet nézni hogy ki jol van, és otthon vannak.Mondtam már nekik hogyha van valami baj mondják de tagadták.Amúgy nem azért mert rossz társaság vagyok,csak mindig vannak programjaik:) Régebben minden hétvégén vagy délután mentem valahova most meg le se szarnak.Egyke is vagyok,0 testvér,0 unokatestvér.Így még unalmasabb.Tipp?

2018. szept. 20. 16:44
 1/2 anonim ***** válasza:
67%

Ó...te egy boldog ember lehetnél, ha le tudnál leszakadni a vélt (sok)barátaidról..

...mert igazi barát nincs, csak te hiszed..


én is egyke vagyok, unokatestvér nélkül, és olyan jó...feltalálom magam, nem akarok senkihez tartozni, és így megelőzöm a csalódásokat...mondhatnánk, hogy én sem lehetek egy barátságos ember...hát nem is, mert akiket ismerek, azok csak a haszonleséssel törődnek..


amúgy definiálnád az igaz barát fogalmát...hadd tudjam meg, miről maradok le...


párkapcsolatra gondoltál? az nagyon izgalmas...sokkal jobb buli, mint a barátság..

2018. szept. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha nem ennyire nem keresik veled a kapcsolatot, akkor engedd el őket. Esetleg ha tudtok cseteljetek, hogy kevésbé érezd magad egyedül, de szerintem jobb lenne, ha új barátokat próbálnál keresni, ott, ahol vagy. Vagy, ahogy az előző is mondta, a párkapcsolat jó ötlet.

Most gimis ballagás után nálam is ez van, akiről azt hittem, hogy 6 évig a legjobb barátom volt sz.rik rám, egy darabig próbálkoztam, aztán mostmár inkább hagyom, további csalódásoktól kímélem magam :D jobb a fájdalom mentes eltávolodás.

2018. szept. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!