Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van itt olyan akit tinédzserké...

Van itt olyan akit tinédzserként csúfoltak a külseje miatt, felnőttként viszont csinos/helyes lett?

Figyelt kérdés

Férfi vagy nő vagy?

Hogy sikerült túltenned magad a sérelmeken? Hátráltatott ez az ismerkedés során,hogy elvették az önbizalmad tiniként?


2018. okt. 1. 20:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Engem a hajam miatt volt, hogy csúfoltak, de nem hagyott bennem sérelmeket. Ahogy nagyobb lettem beiktattam a rendszeres fodrászt és megoldotta ezt a problémát így nem lett csúfolni való a hajam, mert nem hagytam, hogy pár cm-től nagyobb legyen. Bár amikor csúfoltak olyan 7-9 éves lehettem.
2018. okt. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Engem, bár kifejezetten helyes nem vagyok, de nem vagyok csúnya se.

Engem igazából a testalkatom miatt csúfoltak, szívattak, mert mindig is nagyon vékony voltam. Most is az vagyok, de már nem zavar. Felülemelkedtem rajta fejben. Azóta pedig tudom, hogy minden fájdalom és rossz érzés, ami bennünk keletkezik, csak rajtunk múlik, és bármikor képesek vagyunk változtatni a hozzáállásunkon, így pedig megoldódnak a problémáink.

Nem kellett megváltoznia a testalkatomnak ahhoz, hogy megszeressem önmagam. A nézőpontomat változtattam meg.

2018. okt. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

engem is o sokat csufoltak, nem kifejezetten a kulsom miatt, de az is benne volt.. akkoriban (kb13 evesen) eleg duci voltam, pattanasok, elkezdett gondorodni a hajam, es ugy neztem ki mint egy barany..

azota nőttem egy 10-15 centit, a súlyom nem valtozott, de ugye ez mar nem latszik, a pattanasaim igy 20 evesen mar nincsnek szerencsere, es a hajamat megtanultam kordában tartani/kezelni..

es igen.. sokaig az onbizalmamat elvettek az undorito kikozosito gyerekek, eleg csendes, visszahúzódó lettem, de sokmindent tanultam az egeszbol..es mar ugy ahogy elfogadom es szeretem magam ahogy vagyok. 20/l

2018. okt. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Nő vagyok. Néha még most is vannak problémáim a tükörrel, első barátomat (és eddig az egyetlen) emiatt 20 éves koromban "szereztem", addig kb szóba se mertem állni a férfiakkal, mert úgyis azt mondanák, hogy ronda vagyok és kiröhögnének.

Így is karakteres maradt az arcom :) Valaki oda van érte, valaki meg rondának tartja. Állítólag olyan "tündérszerű". De a többség elismerően végignéz rajtam és próbálnak szemezni.

A változás annyi volt, hogy immár nem lehajtott fejjel-meggörnyedve osontam mindenhova nálam 5-6x nagyobb ruhákban (mert nincs más).

Az élet más területein is hatással van ez, nagyon nehezen veszem rá magam az ismerkedésre (munkahelyen pl), olyan mélyen van bennem ez.

2018. okt. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Gyerekként kövér voltam, most meg már helyes, izmos.


24/f

2018. okt. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Hát....én úgy emlékszem olyan 12 évesen még pufi voltam,szóval azért kicsit csúfoltak,persze leszartam tejlesen,de most már.. kockahas stb stb.
2018. okt. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kislányként kövér voltam. A vicc az hogy nem is a kortársaim csúfoltak, hanem főleg anyám és a felnőttek éreztették ennek hátrányát. Anyum sokat bántot miatta.


Ismerkedésben hátráltatott mert 20 fölött lett az első barátom és ő tanított meg elfogadni magam. Sportos fiú volt és amikor már nem éreztem magam rosszul a kinézetem miatt elfogadtam magam, bázran eljártam vele sportolni ami jót tett az alakomnak és a hangulatomnak is.

Viszont barátokat és párt is nagyon megválogatom. Soha senkibe nem tudtam első látásra beleszertni, ha ismerem egy ideje és emberileg is tetszik akkor kezdek csak érezni íránta valamit.

2018. okt. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én testem évekkel le volt maradva a kortársaimhoz képest, alacsony voltam, vékony kölyökképű, rossz ruhákba jártam mert szegények voltunk, a hajam is béna volt, aztán később rájöttem, hogy kifejezetten jóképű vagyok, és most már magasabb is az átlagnál, a szüleimnek is lett pénze, még mielőtt elköltöztem volna, és nekem is. Hát engem úgy hátráltatott ez az ismerkedésben, hogy soha meg se próbáltam, és mindenkit lerázok, ha alakulni kezd valami. Többnyire egyedül dolgozok, és élek, igazi loner vagyok. De amúgy jóindulatú nincs bennem hátsó szándék. Vagy ha van is akkor igyekszem elengedni. De túl érzékeny vagyok, és ez nem mainstream. Ezért vagyok loner. A volt osztálytársaim, hál' istennek nem ismernek meg.
2018. okt. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!