Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Pszichiátrián zárt osztályon...

Pszichiátrián zárt osztályon 8 általánossal lehet segédápolóként melózni, itt is 4-6 órában, mint pl egy takarítónő vagy egy tálalós?

Figyelt kérdés
A segédápoló meg a tálalós jobban érdekel, a takarításban nem vagyok olyan jo, precíz, állandóan összecsapom. Tálalni, teríteni jol tudok. Az ágytálazás a segédápolóknál milyen? Ők pelenkáznak is ugye? Bunkó válaszadók lehetőleg kiméljenek! Megköszönném! :) *-* ;)

#találós kérdés #pelenkázás #segédápoló #takarittónő #ágytálazás
2018. okt. 5. 08:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Amilyen munkaerő hiány van, szerintem ha a 8 általános kevés simán beiskoláznak téged. A legcélravezetőbb, ha megkérdezed a pszichiátrián, nem fogják leharapni a fejed érte.
2018. okt. 8. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia, köszi, meg tudom kérdezni, mert ugyis járok a lelki gondozóba. :) Ott meg igyis ugyus dokit szeretnék váltani, mert a mostanival sajna nem vagyok megelégedve. :(
2018. okt. 8. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!