Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kollegiumban vagyok első éven...

Kollegiumban vagyok első éven távol mindenkitől?

Figyelt kérdés
1 eves vagyok távol vagyok a bnomtol,csaladtol,haveroktol az ottani környezet nagyon jo es szeretem de szerintetek gáz ha levelezőson akarnam mert akkor itthon lennek tudnek dolgozni lenne penzem és jobban birnam mint ezt a szenvedést
2018. okt. 7. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugye nem jól értem, hogy valamilyen főiskolán, egyetemen vagy tanuló? Mert ha igen, akkor csak gratulálni tudok a magyar felsőoktatás színvonalához.
2018. okt. 8. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De az egeszsegugyon belül vagyok es tetszik de nekem kenyelmesebb lenne ha levelezőson munka mellett csinalnam es akkor nem kene annyit távol lennem illetve a pénzzel se lenne gondom csak félek hogy az jön le mindenkinek h nem birom nem vagyok kitartó stb stb de elvegeznem csak ha van egy könnyebb út akkor..
2018. okt. 8. 16:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel semmi baj, az a jó ha valaki nem érzi magát jól távol a családtól.Mert az érzelmileg velük van.

Mindenki más ilyen téren, van aki bírja, van akinek jobb ha otthon lakik.Vállald fel nyugodtan!

Otthon mondd meg, nem szeretsz ott lakni, jobban szeretnél otthon, ezért átmész levelezőre.

De előtte keress munkát.Ha van lehetőség levelezőn, munka mellett tanulni, és otthon lenni családdal, miért ne választanád ezt?

Bejárni naponta nem tudsz? Messze van?

2018. okt. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Persze, nagyon messze van így más megoldás nincs.Munka lenne az egészségügyön belül dolgoznék mellette tehát még tanulni is tudnék miközben dolgozok.Köszi a választ:)
2018. okt. 11. 07:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!