Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mindenkit érdekel valami....

Mindenkit érdekel valami. Engem miért nem?

Figyelt kérdés
Minden barátomnak van valami célja az életben, vagy legalább es terve, hogy mit fog csinálni. Van legalább 1 tantárgy amit szeretnek, nekem viszont nincs. Semmit nem szeretek csinalni, semmihez nincs kedvem, néha arra gondolok hogy jobb lenne ha meghalnák. Nem vagyok depressziós se semmi csak nincs semmi önbizalmam és tervem hogy mit csináljak a jövőbe. Semmi nem érdekel csak a barátok. EZ BAJJ?
2018. okt. 8. 19:55
 1/2 Orsi Varga ***** válasza:
Nekem sincsen önbizalmam... Ha a barátaid fontosak neked az jó, de találd ki mit szeretsz csinálni. Zenét hallgatni, rajzolni, olvasni vagy filmeket nézni? Ha van vmi hobbid az tud segíteni, hogy mihez tudsz kezdeni az életedben.
2018. okt. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hány éves vagy? Járj el sportolni (tenisz,röpi), nézz sorozatokat (mondjuk animét: Fairy Tail, Boku no Hero Academia, Haikyuut, Kuroko no basuke , Assassination Classroom), olvass (Harry Potter,Útvesztő, Beavatott,ha lány vagy: Szent Johanna Gimi,Ég veled,Bexi-sorozat), fedezd fel a YouTube gyönyörű világát (Ownmckendry, Nabu, Attis), hallgass zenét (na ez mindenkinek változó), ha már végképp unod az életed fess vagy rajzolj, nézd át a szobád hátha rábukkansz a motivációja, kezdj el otthon poénból karatézni, tölts le egy zongorás alkalmazást és tanulj a hangszerek, játssz, instázz vagy kezdj el valami idegen nyelvet tanulni (pl japánul egész jól lehet tanulni ha felirattal animézel és alatta megy a japán szinkron). Remélem segítettem :D És hány éves is vagy?
2018. okt. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!