Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem merek aludni. Mit tegyek?

Nem merek aludni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Este, egyedül kell aludjak a sötétben de félek, így van egy kislámpám. Viszont mindig ijesztő es hátborzongató dolgok jutnak az eszembe, hogy nem merem becsukni se a szemem. De ha a nagy villany is van felkapcsolva akkor is. Sírok ha arra gondolok, hogy lecsukom a szemem. Nem tudom mit kéne tegyek, mert ha nem alszok akkor az iskolában se tudok jól teljesíteni es nem szeretnék egész nap kimerült lenni. mit csináljak?

2018. okt. 9. 02:06
 1/8 Miss Endzsi ***** válasza:
60%
Sokat küzdöttem ilyennel kisebb koromban. Pedig valóban nincs mitől félnem, ez csak az agyad szüleménye, lazulj el, többször próbálj járkálni otthon a sötétben. Egy idő után hozzászoksz. Higgy benne :) nem lesz baj.
2018. okt. 9. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

Amikor egyedül maradok, én is pont így vagyok ezzel... rettegek a saját képzeletemtől, nem is mondom el mikre gondolok, mert csak tovább növelném a félelmeidet :D


Egyrészt ilyenkor nappal is szoktam aludni, másrészt az segíthet, ha már elég fáradt vagy. És be szoktam zárni az ajtókat.


Ha még iskolás vagy, akkor gondolom nem élsz egyedül. Nem tudsz átkéredzkedni testvérhez, szülőkhöz? Vagy szerezz ágyastársat ;)

2018. okt. 9. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Keress fel egy orvost. Beteg vagy, ha sírsz, hisztizel, pánikolsz, rettegsz a nagy büdös semmin a saját otthonodban.is!
2018. okt. 9. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Viszont nem változott semmi. Ugyanúgy felek, mintha figyelnének és itt lennének körülöttem. Nagyon félek és itthon azt mondják nem tudnak vele mit kezdeni. Nem költözhetünk máshova es nem aludjatok velük. De szó szerint rettegek de csakis az en szobámba van ilyen. Olyan hűvösebb van es a közérzetem is rossz.
2018. okt. 10. 23:08
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor muszáj lesz becsajoznod/pasiznod, hogy ne kelljen egyedül aludni :)
2018. okt. 11. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szellemek vagy az idegenek. No para... Majd ráėrsz rettegni ha neszezės lesz, vagy ott állnak körülötted.
2018. okt. 11. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én gyerekként sok olyan filmet megnéztem, amit nem kellett volna a szüleim felelőtlensége miatt, ilyen volt például a bolygó neve: halál is a 7. életévemben. Akkor még nem tudtam, hogyan győzzem le a félelmeimet, de nem sokkal később rájöttem, hogy én irányítom, mi történik a fejemben. Amikor lefeküdten, célzottan arra gondoltam, amitől féltem, próbáltam minél hátborzongatóbb szituációkat elképzelni, de mindig, amikor már nagyon forró lett a hangulat végeztem vele, megöltem, legyen az Alien, szellem, vagy vérfarkas. Ekkor, akár egy távirányítóval, átkapcsoltam egy kedvesebb, vidámabb álomra és nagyon koncentráltam rá. Ha vissza akart mászni a szörny a gondolataimba, ismét, ahogy korábban tettem, rituálisan kivégeztem. Még mindig álmodok igen csak súlyos dolgokat, de még nem riadtam fel miattuk az éjszaka közepén a módszeremnek hála. Rémlem neked is segít majd.
2018. okt. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm.😁😁
2018. okt. 17. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!