Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tetszem neki? 3 évvel idősebb...

Tetszem neki? 3 évvel idősebb srác.

Figyelt kérdés

(Kort priviben írok) Focizik és egy közeli ismerősömmel jóban van akit el szoktam kísérni az edzésekre és meccsre...így találkozhatunk. Egymással nem beszélünk csak úgy általánossáfban a csapatban. Észrevettem hogy figyel vagy végigmér vagy picit hosszabb ideig néz és ha akkor ránézek, állja a tekintetem. Viszont muszáj elfordítanom a fejem mert nem akarok elpirulni...Minden percben a következő alkalmat várom hogy láthassam..Igazából 3man vannak: Van "A" srác, akiről írok, van a tesőja aki fiatalabb 1-2 évvel tőle, ő is tetszik de nem annyira mint A srác..meg van a 3. vele váltok pár szót jó fej, inkább ilyen "bátyus" szerepű...Valaki mondana közös témákat a focival kapcsolatban? Tanácsok-vélemyémyek? Írj bármit, köszönöm!

(Kor privibe!!)



2018. okt. 18. 23:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem, a leírásod alapján nem tetszel neki. Én akkor nem bírom levenni a szemem valakiről és méregetek, ha elképesztően ronda, buta és/vagy idegesítő. Vagy van rajta valami furcsa. Persze nem feltűnően bámulom, de észreveszik így is. 28/N
2018. okt. 20. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mikor még nem beszéltünk, csak látott, azon az edzésen az ismerősöm azt mondta hogy ha 1 évvel idősebb lennék, a barátom lenne. Először azt hitte hogy az ismerősömnek a barátnője vagyok, mert azt mondta hogy: ,,Egy ilyen szép lány hogy lehet a barátnőd?". Ált. érdeklődve figyel de van hogy elmosolyodik. Véleményeket légyszi!
2018. okt. 20. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!