Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon nehezen veszem rá...

Nagyon nehezen veszem rá magam az iskolai dolgokra, ha meg mégis, nem tudok hatékony lenni, sokkal több időt töltök a tanulással, mint kéne. Más is van így?

Figyelt kérdés

2018. okt. 22. 22:45
 1/3 A kérdező kommentje:
Szinte csak az ad lendületet, ha szorít az idő. 😅
2018. okt. 22. 22:48
 2/3 MonstercatAwake válasza:
100%
Szia! Én mindig ilyen voltam nem is voltam túl jó tanuló. Végülis feladtam,hogy otthon produktívan tanuljak. Elkezdtem az órákon figyelni, jegyzetelni aktívan. Meglepődsz mennyivel több dolog megmarad úgy. Vizsga előtt is csak saját jegyzeteket olvastam el. A diploma munka meg beadandok pedig beadási határidő előtt adrenalin segítséggel megvoltak. Most két diplomám van és egy jó munkám amit szeretek. Ne parázz ezen, ha már ott kell lenni fordítsd arra az időd. Aztán otthon mehet a gameles, csajok,haverok ami tetszik. ;)
2018. okt. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is dettó. Jó tanuló voltam. De ha zh-t írtunk, tuti csak előző este álltam neki a tanulásnak, igaz akkor egész éjjel tanultam. Most irodában dolgozom egy csomó határidős munka van. Ha tudom hogy valamit d.u. 2-re le kell adni, biztos hogy pont akkorra készül csak el. De mindig megvan. Ezen ne aggódj, vannak ilyen emberek, akik csak akkor tudnak jól megfelelni ha már hajtja őket az adrenalin.
2018. okt. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!