Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Számodra mit jelent ha valaki...

Számodra mit jelent ha valaki erős illetve gyenge?

Figyelt kérdés
2018. okt. 24. 19:02
 1/1 anonim ***** válasza:
78%

Nekem gyengéből az olyan típusúak a kedvenceim akik nem tudnak érvelni.

Pl valaki v mit mond azt csont nélkül beveszik és eszükbe se jut h talán nem egészen így van ez. Ilyen téma pl a politika. Vannak akiknek úgy amúgy fogalmuk sincs egy gazdasági rendszer működéséről, de csont nélkül beveszik h itt minden f.... csak azért mert 0-24 ez megy a tv-ben.


Én meg tv-t se nézek 15 éve.

V aki megítél valamit úgy h ő neki fogalma sincs az adott dogról.

Pl az Animék gyerekeknek való mesefilmek.

Értem. Hány animét is láttál eddig ?

Ja Ő egyet se.


V akit zavar h neked nincs párkapcsolatod.

Értem. És az ő élete tulajdonképpen miben is változna attól ha neki v neki lenne kapcsolata ?

Hát ezt Ő nem tudja megindokolni. De azért zavarja h neked nincs érted.


V mikor valaki gyűlöli a melegeket de a leszbikusokat imádja. De a leszbikusok ugyanolyan melegek. Ja az őt nem zavarja, csak a pasis verzió.


Az erősek meg nálam a gondolkodó ember kategóriájába tartoznak de MO-n ebből k..... kevés van.

A többség elintézi azzal h mindenki h..e csak nekem lehet igazam.

Igen ez biztos könnyebb mint gondnokolni azon h van több szempont is.

2018. okt. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!