Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Meg lehet tanulni b*zisan...

Meg lehet tanulni b*zisan beszélni?

Figyelt kérdés
Tudom fura kérdés, de van egy lány ismerősöm, akivel még nem találkoztam és szeretném, ha semmi esetre se hinné, hogy bejön nekem, stb. De függetlenül ettől a szitutól is kérdem, hogy el lehet-e sajátítani ezt az "Alföldi Róbertes" beszédmódot? Ha igen, hogyan?

2018. okt. 29. 04:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Ezt kérdezd meg a homo kategóriàban.

De, biztos szükséges ez, miért vagy ennyire biztos benne, hogy bejössz a csajnak?

És ha bejössz, mért baj az?

2018. okt. 29. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem igen és nekem ez a fajta beszéd amúgy is erőltetettnek tűnik.
2018. okt. 29. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mutasd meg ezt a kérdést neki, a kívánt hatás elérése garantált.
2018. okt. 29. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Előtte össze jössz egy ilyennel, és jól megdugnak, olyan lesz a hangod , viselkedésed, mindened.
2018. okt. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne érjen nagy meglepetésként, de az összes affektáló meleg szándékosan, eltanulva beszél így, hiszen a külsőségek mellett a mély férfihangot is próbálják finomítani.

Viszont az amit csinálni akarsz, valami egész nagy hülyeség. Egyrészt mert azt hiszed hogy a hangszínedtől fogják a vonzalmat meglátni benned, másrészt mert kénytelen lennél bohócot csinálni magadból és színészkedni meg eljátszani egy teljesen más személyiséget mint ami te vagy. Ha neked ennyire bejön a lány, úgyis ki fog derülni az összes nonverbális kommunikációdból, amihez pont nem kell megszólalni. És ugye a kommunikáció nagy százaléka nem is a beszéd. És még az is ott van, hogy az emberek a találkozás első pár másodpercében képesek felmérni hogy mennyire szimpatikus számukra a másik fél, még mielőtt megszólalna. A testbeszéded és mimikád már azelőtt elárul, hogy elkezdenéd a kis "b#zis" előadásod.

2018. okt. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem jön be a lány, de egyébként a kérdés szempontjából mindegy, hogy miért lenne szükségem eme képességre :D
2018. okt. 29. 10:20
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor mond meg neki hogy nem jön be, nem legyél már ennyire puhapö.cs. És ha a csaj utána elhíreszteli hogy meleg vagy, és pasik mozdulnak rád, jobb lesz? Nem zavar hogy visszaüt a gyávaságod?
2018. okt. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem zavar, az vicces lenne.
2018. nov. 5. 02:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!