Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nektek már volt hasonló...

Nektek már volt hasonló érzésetek? Mit lehet ez esetben tenni? Nagyon jó lenne ha tudnátok segíteni mert ezt nem bírom.

Figyelt kérdés

Egészen eddig tökéletesen bejött az élet. Kitűnő tanulmányi eredmények, jómódú családból származom,meg vannak úgymond "befektetéseim" (Most nem ez a lényeg hogy ez micsoda), így sok pénz,sok haver, jóóó barátnő nem, de nem azért mert én nem tetszettem egyik lánynak sem, hanem inkább engem nem fogtak meg, nem érdekeltek annyira, ami egyébként nem is igazán zavart. Úgy gondoltam meg van időm.

Aztán most ebben a hónapban mintha Isten minden haragját rám uszitotta volna, vagy nem is tudom...

... Az iskola mellett dolgozok, ott mostanában elrontok mindent. A tanulmányi eredményem is romlott. Lassú lett a felfogasom (pedig eddig hihetetlen sok volt), néha beszéd közben dadogok, nem bírom magam kifejezni (pedig eddig ezzel sem volt semmi dolgom), a telefonomat is betortem, így újat kellett vennem (iPhone X) így a pénzem is megcsappant. Lett egy lány akit megismertem, tetszik nekem, talán érzek is iránta valamit... De ot még csak baratilag sem érdeklem...

... Egyszerűen minden. Aludni sem tudok mostanában... Hihetetlenül fáradt vagyok, faj a fejem. Minden nap rosszul vagyok. Persze vidamnak mutatom magam, de belül talán már kezdek is depressziós lenni, nem tudok gondolkozni, így mindig mindent elrontok...


És már öngyilkos hajlamok vannak a fejemben... És az érdekes az, hogy nem az tart távol az ongyilkossagtol hogy a családom mennyire szomorú lenne, meg azok akik szeretnek, hanem hogy mi lesz akkor, ha fáj...


Tudom elég szánalmas. És nem is értem hogy a 16 éves fejemmel hogy lehetek ilyen, merthogy kb meg egy másfél hónapja én is úgy néztem volna arra az emberre hogy ez tiszta beteg, fogyatékos aki azt írja mint én most. De egyszerűen... Valahogy egy hónapja minden... Mindent elrontok... Pedig eddig semmi baj nem volt velem. A kezem is remeg, pedig eddig nagyon magabiztos voltam mi történt? Veletek már volt hasonló? Mit lehet tenni?



#öngyilkosság #önbizalomhiány #minden összedőlt #elromlottam
2018. okt. 30. 20:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én nem itt tennék fel kérdést, hanem az orvostól kérnék segítséget. Ne hanyagold el az orvoslátogatást, mert betegség előjele is lehet. Ne ijedj meg, mert nem vagyok orvos, de félned azért jó lesz. Az orvos majd megnyugtat/hat.
2018. okt. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
én is orvoshoz mennék
2018. okt. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!