Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Utálok mindent miért van ez?...

Utálok mindent miért van ez? Mihez kezdjek?

Figyelt kérdés
Utálom a hétköznapokat (felkelek utána megyek haza). Utálom a hétvégéket (nem tudok semmit csinálni). Utálom az őszt (mert jön a tél). Utálom a telet(hideg van).Utálom a tavaszt (minden bajom van). Utálom a nyarat (mert három hónapig nem csinálok semmit csak fekszem mint minden más évszakban). Utálom hogy nem értek semmihez. Utálom hogy nem szeretek semmit. Utálom hogy nincsenek álmaim.Utálom hogy így kellett le éljek jó sok évet céltalanul, már rosszul vagyok attól is hogy fel kell reggel kelni. Utálom magam és az életem. Mihez kezdjek így?

2018. okt. 31. 11:44
 1/3 anonim válasza:
77%
Csináld azt, amit szeretsz!
2018. okt. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mars program. De csak odafelé vegyél jegyet.
2018. okt. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez depressziónak néz ki.

Szerintem ügess el egy orvoshoz, és elsőre egy hormonvizsgálat, utána meg nézze meg ezt.

2018. okt. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!