Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Másnak is van ilyen problémája?

Másnak is van ilyen problémája?

Figyelt kérdés

A legfőbb problémám az, hogy nagyon rosszul kezelem az érzelmeket és nagyon ellentmondásos vagyok. Szeretnék szerelmes lenni és gyűlölöm a magányt, de ha valaki még ha tetszik is, elkezd komolyan érdeklődni irántam, pánikba esem. Ilyenkor mindig megbántom a fiút, mert úgy érzem, hogy soha többé nem akarom látni. Aztán persze bűntudatom van, és úgy gondolom, hogy hülye vagyok.

Ha valaki felidegesít, akkor szinte elborul az agyam. Ilyenkor két lehetőség van. Vagy bezárkózom, és inkább nem szólalok meg, aztán később, mikor egyedül vagyok kidühöngöm, kisírom magam vagy leordítom a másikat. Egyik sem jó.

Nem tudom mit tegyek, hiszen ha így folytatom, teljesen egyedül fogok maradni..

18/l


2018. nov. 4. 23:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia, legjobb ha alkoholba folytod banatod
2018. nov. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, egyébként próbálkozom vele és tök jól működik :D
2018. nov. 19. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!