Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tehetnék, hogy jobban...

Mit tehetnék, hogy jobban nézzek ki?

Figyelt kérdés

Szerintem nagyon ronda vagyok, és kreol bőrszínű.

Tudom fura ezt egy sráctól hallani,de mindennap szekálnak miatta ,és semmi önbizalmam nincs ,akaratom ellenére is lehajtott fejjel megyek.Feketében érzem jól magam.Körülöttem mindenki néz ki valahogy csak én vagyok ilyen szaralak.Annyira szeretnék átlagos lenni... Nemtudom hogy kéne öltöznöm , hogy milyen hajam legyen.. mit kéne tennem hogy jobb legyen?



2018. nov. 8. 15:03
 1/4 anonim válasza:
Fogadd el magad+szexelj eleget.
2018. nov. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmit..Nem tudod kifehéríteni magad.Fogadd el hogy ilyen a bőrszined, és akik ez miatt beszólnak, azokkal még foglalkozni sem érdemes.(Ha az agyi kapacitásuk addig terjed ki hogy ilyenért beszóljanak valakinek, azon csak nevetni kell és továbblépni) Szerintem a kreol bőrszín szebb, mintha hulla fehér lennél. Bárcsak nekem is kreol színem lehetne.. Örülj neki...
2018. nov. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2018. nov. 8. 17:28
 4/4 anonim ***** válasza:
2018. nov. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!