Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért lehet az, hogy az...

Girlll3 kérdése:

Miért lehet az, hogy az emberek észre se vesznek? Nem keresnek, nem érdeklem őket? 27/N

Figyelt kérdés

2018. nov. 25. 23:27
 1/9 anonim ***** válasza:
43%
Sajnos szinte tökéletesen hasonló érzés.
2018. nov. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%

Mert rosszul választottál kategóriát. Ha a szexualitás rovatba írod ugyanezt, máris özönlenek a privát üzenetek... :)

Egyébként még mindig jobb, ha levegőnek néznek, mint ha folyton cseszegetnek. Ha nem vagy félénk és könnyen túl teszed magad az esetleges visszautasításon, akkor kezdeményezz bátran, 10 próbálkozásból csak akad valaki, akit érdekelsz.

2018. nov. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, hogy 130 kiló vagy. Honnan tudjuk ennyiből?
2018. nov. 26. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Engem édekelnél <3


(ld. szex kategóriás kommentet)

2018. nov. 26. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
36%
Szintén így érzem. 28/F
2018. nov. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Tibusz87 válasza:
78%
Mert nem tartozol... Kérj kölcsön... Ne félj. Akkor keresni fognak. :)
2018. nov. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%

Van egy hülye kis közhelyes mondás: Mosolyogj a világra és a világ visszamosolyog rád..

Próbáld ki, lehet hogy működik :)

2018. nov. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
0%
Aki ilyen kérdést tesz fel, az meg is érdemli.
2018. nov. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 dianaduchess válasza:
Tenni kell érte, hogy észrevegyenek és ezt nem arra értem, hogy mondjuk öltözz kihívóan, vagy te nevess a leghangosabban a társaságban. Nem ismerlek, így nem tudom, milyen lehetsz és min kellene változtatnod, de az biztos, hogy neked kell változtatnod. Én is egy introvertált ember vagyok, eközben viszont hozzád hasonlóan igényelném a figyelmet. Így hát folyamatosan próbálom eltanulni az extrovertáltak számomra "trükkjeit", mert nekik ugye zsigerből megy a társasági lét, nekem meg nem és azt kell mondjam, hogy hatásos, nagyon sokat fejlődtem az elmúlt években. Próbálj nyitott lenni a világra és tedd ezt apró lépésekben, úgy könnyebb elérni a változást.
2018. nov. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!