Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az elmével lehet irányítani...

Az elmével lehet irányítani bizonyos biokémiai folyamatokat?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy szerintetek az elme segítségével lehet ráhatása az embernek a saját testére?

Ezalatt azt értem, hogy tudatosan megváltoztatni bizonyos "genetikai" adottságokat.

Mondok példát, úgy lehet érthetőbb lesz :)


Meditációval, tudatos álmodással és hasonló állapotokban, amikor nem a sima éber agyhullámok vannak jelen, lehetséges például a szőrnövekedésre, a testhőmérsékletre, a köröm növekedésére és hasonlókra hatással lenni?


Valakinek van ezen a téren tapasztalata?


Válaszotokat előre is köszönöm! :)



2018. nov. 26. 17:10
 1/2 Bill Is Dead válasza:
100%
Mindenesetre vannak, akik hisznek benne. Magát a jelenséget biokinézisnek hívják, és a lényege, hogy pszichés ráhatással "újraprogramozod" a sejtjeidet. Elvileg a leggyakoribb megnyilvánulása a szivárványhártya színének megváltoztatása. Mondjuk én szkeptikus vagyok, de attól még mások nyugodtan hihetnek benne :D
2018. nov. 28. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ķöszi a válaszod :) azt hittem felkapottabb téma lesz és többén válaszolnak majd :/
2018. nov. 28. 07:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!