Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

Idén érettségiztem(magyar70%, angol 60%,töri 66%,matek 43%,vendéglátó ismeretek 51%)

Igen,vendéglátó iskolába jártam, és jelenleg is itt tanulok 1 éves technikumon.

Nem ebbe szeretnék elhelyezkedni,nem is nagyon érdekel.

Elkezdtem keresgélni más okj-kat, egyetemeket is nézegettem és nagyon megtetszett a szociálpedagógi/gyógypedagógia. Soproni egyetemet néztem(közel van hozzám) viszint nem inditottak szoc.kart.

Illetve nem is vagyok benne biztos, hogy a pontjaim elegendőek-e,még ha meg is csinálnám a nyelvizsgát.

Szerintetek mondjak le erről és keresgéljek inkább okj-kat?

Válaszokat köszönöm :D



2018. nov. 29. 18:21
 1/1 anonim válasza:

Szia! :)


Ha érdekel, akkor szerintem a februári jelentkezési határidőik ( február 15 ), add be a jelentkezésedet.

Ha nem indul valami az a kevés jelentkező miatt van. Viszont ha beadod, akkor máris növeled magad is a jelentkezők számát :D

Gyógypedagógiára alacsony szokott lenni a ponthatár, mert hiány van gyógypedagógusokból :)

Szóval, szerintem vágj bele :)

2018. nov. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!