Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Pár nap múlva töltöm a 18-at....

Fosterneni kérdése:

Pár nap múlva töltöm a 18-at. Kicsit sem érzem magam se 18-nak, se nőiesnek, pedig állítólag az vagyok. Valami tipp ez ellen? Valaki van hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

2018. dec. 3. 17:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Hogy érted hogy nem érzed magad 18-nak ? Öltözködésben, viselkedésben?
2018. dec. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is így voltam sőt még most is így vagyok a 20 előtt.
2018. dec. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én azt tapasztaltam magamon, hogy sose éreztem magamat annyi évesnek, amennyi az aktuális korom.

18 évesen se éreztem azt, hogy 18 lennék, 20 évesen se érzem azt, hogy 20 lennék. Szerintem ezt nem feltétlen érezni kell, hanem 'el kell fogadni'. Egy napon, ha olyan helyzetbe kerülsz, akkor felfogod ismerni azt, hogy te mennyi idős is vagy. Nem kell itt olyan nagy dolgokra gondolni. Elég csak annyi, ha valamilyen helyzetben döntést kell hozni, vagy valamiről véleményt kell mondanod. Ezek szerintem változóak folyamatosan a kor előrehaladtával. Például a döntéseink általában érettebbek lesznek, mint fiatalon.

2018. dec. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!