Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Honnan tudhatom meg, hogy...

Honnan tudhatom meg, hogy csúnya vagyok?

Figyelt kérdés
Minden jel arra utal. Ha kell, felsorolok 1-2 esetet. Volt egy fiú, akivel neten ismerkedtem. Ezt írta ki: ,,a kor és a külső nem számít, a test csak egy hüvely, nem mutatja a lelket." Gondoltam ráírok, mert rendesnek tűnt. Beszélgettünk, majd írta, hogy küldjek képet. Küldtem is neki. Eltelt 5 perc, majd láttam, hogy tiltott. Mondom oké. Volt, akivel vakrandiztam, randi után tiltott. Volt, aki rám írt, mondván, hogy ocsmány vagyok. Suliban is rengeteget szekáltak, és azt mondták, hogy az átlagosnál is csúnyább vagyok. Volt olyan is, hogy valakinek nem mertem már képet küldeni a végére, erre azt mondta, hogy nem fog elítélni a külsőm alapján. Erre én hülye küldtem neki képet, mire ezt írta: sajnos messze lakunk egymástól, így jobb lenne, ha nem beszélnénk többet. És ezt pont kép küldés után írja meg?! Na ez már nagyon aggasztott. A pasijaim (akiknek tetszettem állítólag), megcsaltak és ok nélkül elhagytak. Mi lehet velem a gond, csúnya vagyok ezek alapján?
2018. dec. 7. 15:05
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
17L
2018. dec. 7. 15:07
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
Az eddig felsorolt esetek alapján téyleg csúnya lehetsz.
2018. dec. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mindig lesz olyan ember, aki szebb nálad, és mindig lesz, aki csúnyább, mint te.

Fogadd el magad (mert az önbizalom hiánya látszódik és pont ezért vagy kihasználható mások szemében) vagy változtass a külsődön.

2018. dec. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Hát ha ilyen fullos pasiknál próbálkozol,akik jól néznek ki,akkor nem csodálom. Miért nem próbálkozol meg ronda pasikkal? Miért nem velük ismerkedsz?
2018. dec. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ismerkedtem átlagos és átlag alatti pasikkal is. Senkinek sem kellettem. Volt olyan, aki 140 kilós volt. Az is elhajtott. :(
2018. dec. 7. 15:56
 6/11 anonim válasza:
Ha az arcod ennyire ronda,akkor menj el kozmetikushoz,vagy smink. Ha a testeddel nem vagy megelégedve,akkor sport,kondi. Sose késő változtatni!
2018. dec. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Rajtam a smink sem segítene.
2018. dec. 7. 16:40
 8/11 anonim ***** válasza:
A negatív hozzáállásoddal van a baj. Ha gondolod küldj magadról képet privátban és megmondom a külsődről az őszintét. (Nő vagyok)
2018. dec. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Csak az után váltam negatívvá, miután buták voltak velem!!!
2018. dec. 7. 16:58
 10/11 anonim ***** válasza:
Én őszintén megírom, hogy min tudsz javítani, ha mutatsz képet.
2018. dec. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!