Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A ti életeteknek mi ad értelmet?

A ti életeteknek mi ad értelmet?

Figyelt kérdés
Mi az amiből motivációt nyertek akármikor ?
2018. dec. 8. 12:27
 1/5 anonim ***** válasza:
A gyerekeim és az unokáim.
2018. dec. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Legtöbb embernek vannak céljai, és azért élünk és dolgozunk, hogy a céljainkat megvalósítsuk. Plusz a pihenéssel, kikapocsolódással, hobbival töltött idő is értelmet ad. A másik az emberi kíváncsiság, új ismeretek szerzése, utazás, más népek, kultúrák megismerése, a tudomány számtalan ága iránti tudásvágy, genetika, őstörténet, űrkutatás, a természet iránti szeretet, amit már a legtöbb ember nem is vesz észre, hogy csak a saját környezete mennyire érdekes és változatos. Végtelen, kimeríthetetlen adatbázishoz férünk már hozzá az internet segítségével. Akkor a családi és baráti kapcsolatok, a közösen töltött idők. Szóval mindenkinek más, és még csak motiváció sem szükséges hozzá, mert az ember anélkül is, ösztönesen vágyik arra, hogy legyen értelme az életének, és mindig törekedjen a jobbra. A vágyak motiválnak.
2018. dec. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hogy még valaha találkozhatok a szerelmemmel. (Csak ezért vagyok még életben..)
2018. dec. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ebből a kérdésből, hogy mégsem érdemes...


https://www.youtube.com/watch?v=gV4j105Cztw

2018. dec. 9. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
21 vagyok. Vannak rövid és hosszú távú céljaim. Minden nap annak a másodpercnek élek amiben vagyok. De lényegében várom a szerelmet és tanulok. Ez tol telőre. Tol? Inkább páros lábba rúgdos. Plusz iládom a földet rohadt sok érdekes,fura vicces dolog történik itt.
2018. dec. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!