Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van ilyen gondolatom?

Miért van ilyen gondolatom?

Figyelt kérdés

A mai nap amikor kimentem az erkélyre dohányozni, megfogott egy érzés hogy mi történne ha leugranék a hetedikről. Nagyon meg vagyok ilyedve magamtól. Nincs rossz életem, egy szerető családban nevelkedek. Jelenleg 16 éves vagyok. Valakinek volt már hasonló érzése?

Komoly kérdés, normális válaszokat várok.



#öngyilkosság #félek magamtól
2018. dec. 9. 22:24
 1/7 anonim válasza:
Nekem volt már hasonlót, nem is egyszer. Nem tudom miből fakadnak ezek az érzések. Én csak elengedtem magam mellett. Vagy max válaszolsz meg magadnak, hogy minek, vagy hogy ki lenne.
2018. dec. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem is van ilyen :) Ha új helyre megyek mindenhol azt nézem, hogy hogyan lehet megölni magamat. pl. felakasztani, meg ilyenek.

Igazából neked csak azért van ilyen érzésed, mert elgondolkodsz rajta, hogy megtörténhet. De vigyázz magadra és nem fog 😊

2018. dec. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én meg eddig azt hittem, hogy csak velem van ilyen. De tök jó, hogy akkor nem. Én ha magason vagyok mindig erre gondolok. Vagy ha átmegyek a hídon akkor arra hogy beleugrok a vízbe.
2018. dec. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Lucifer-666, valóban, lejátszódott a fejemben, hogy mi lenne ha. Mennyi titkot át tudnék adni írásban a szüleimnek, következmények nélkül. Viszont a föld alatt nincs szaga az Ibolyának, úgyhogy megpróbálok vigyázni magamra.
2018. dec. 14. 08:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Túl sok energia. Túl sok cigi (pia). Tessék mozogni, lefárasztani a tested. Akkor a hülyeségek elmúlnak az agyadból.
2018. dec. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendszeresen edzek, sportolok. De valóban, túl sokat dohányzom. Mostmár kicsit visszavettem belőle, de nem tudom meddig tudom tartani ezt az állapotot. Alkoholizálni nem szoktam eseményekkor sem, mindíg hányingerem van tőle. Köszönöm mindenki válaszokat!!!
2019. jan. 19. 22:44
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha napi egy doboz cigiről leszoksz, abból kijön egy nyaralás.
2019. jan. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!