Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Boldogtalan vagyok, depresszió...

Boldogtalan vagyok, depressziós, sírok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

20/F


Jönnek ezek a szép karácsonyi ünnepek, és ilyenkor úgy elérzékenyülök. Előjönnek azok a gondolatok, miket éltem át ebben az évben, mennyi csalódás ért, boldogtalanság.


Tönkre vagyok menve legbelül. Olyan rossz látni, hogy olyanoknak van barátnőjük akikről nem is gondoltam volna, vagy kevésbé gondoltam volna. Vérzik a szívem, ha ilyeneket látok, jönnek ezek a karácsonyi ünnepek, karácsonyi énekek, már most könnyesek a szemeim, hogy miért vagyok ennyire szerencsétlen, se barátok, se barátnő, nincs kinek ki önteni a szívemet, a lelkemet. Magamban folytok mindent, nagy nyomás van bennem, jobb lenne, hogy kisírnám magam, jobb lenne elmondani ami bánt.


Szűz vagyok, se barátok, se barátnő, meg fogok őrülni így :/ Csodálkozom, hogy még hogyan bírom, de már kezdem feladni a reményt, hinni dolgokban. Nem tudok rendes kommunikációt kezdeni lányokkal, ami valahova vezetne. Nem vagyok az a fajta ember, aki könnyen feladja, de már nem bírom ezt, hova tovább rosszabb és rosszabb lesz. Pszichológus nem segített rajtam.


Mit tegyek? Kérlek segítsetek rajtam.


2018. dec. 23. 12:03
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Szerintem jól nézek ki, szép vagyok.
2018. dec. 27. 17:26
 12/13 anonim ***** válasza:
20 évesen én is szűz voltam, 21 évesen már nem. Ne aggódj, próbálj pozitívan tekinteni a dolgokra. Tudom, baromi nehéz, de meg kell tenni. És másokra is. "Olyan rossz látni, hogy olyanoknak van barátnőjük akikről nem is gondoltam volna" - inkább örülj, hogy mások boldogok, hiszen ha nem tudod értékelni a világban jelenlévő szeretetet és boldogságot, megtalálni sem fogod tudni.
2019. jan. 8. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
De hol van akkor az igazság? Olyanoknak van kapcsolatuk, akik vertek engem alapsuliban, csúfoltak, megaláztak, én voltam a fekete Bárány, rám ültek. És mégis van szerencséjük. Hogy létezik ez? Talán én veszem azt olya komolyan hogy normális kapcsolatom legyen, vagy én már nem tudom. De nem szeretnék magamnak akármilyen lányt, csakhogy legyen.
2019. jan. 8. 23:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!