Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Más is van így a TITANICal...

Más is van így a TITANICal mint én?

Figyelt kérdés

Valamiért ez a film annyira megfogott es nemtudok tole szabadulni. Nagyon sokat gondolkozok rajta es eleg surun. Es ennek mar sok sok eve hogy kepes vagyok egy egesz napot azzal tolteni hogy a titanic torteneten,a.hajon es a szereploin gondolkozzak. Sokszor elkepzelem hogy milyen lehet egy sullyedo hajon lenni.

Szerintetek az baj ha egyszeruen a rabja lettem ennek a filmnek? 6 eve biztos tart mar ez a szenvedely nalam...mas is van igy ezzel hogy a titanictol nemtud szabadulni?



2018. dec. 25. 00:14
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Kiegészíteném még annyival a fenti leírtakat hogy amik a filmben elhagzanak szövegek én azokat szeretem az eletem soran elismetelni, szeretek ugy viselkedni mint rose anyja, a buszkeseg szempontjabol.
2018. dec. 25. 00:21
 2/12 szántóvető ***** válasza:
nem tudom hogy mennyire baj.a csulázás is jól megy már?
2018. dec. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ez egy komoly kerdes volt de ha te a csulazasra vagy kivancsi akkor elmondanam hogy az orrbol szivott turhas csula az igazi szoval nyisd ki a szad es izlelgesd. Kerdesre sose felelunk kerdessel...
2018. dec. 25. 00:31
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha tetszett neked a Titanic, akkor ajánlom figyelmedbe Az óceánjáró zongorista legendája című filmet:

[link]

Sok hasonlóság van a két film között: múltszázad eleji luxusóceánjáró, meseszerű történet, magával ragadó hangulat, "varázslatos" képi világ, megható befejezés. A zenéjét pedig Ennio Morricone szerezte.

2018. dec. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 szántóvető ***** válasza:
3%

igen,pont úgy csinálták a filmben is.ráadásul ez az egyik ikonikus jelenet.

"Más is van így a TITANICal mint én?"-erre válaszoltam egy nemtudommal.bővebb választ vártál?a csulázós jelenetre emlékszek,pedig jó sok éve már hogy láttam a filmet.áll a 2 főszereplő egymás mellett és telecsulázzák az óceánt,amíg a csaj szülei fel nem tűnnek..szóval maga a film nem fogott meg,de 1-2 jelenet megmaradt.pedig jó lenne elfelejteni mert elég gusztustalan az egész,de nem megy..ez így már elég részletes válasz?a csulázás is jól m egy már?kénytelen vagyok újra megkérdezni mert elsőre nem fogtad fel.

2018. dec. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Kedves #4-es köszi a tippet megfogom nézni <3
2018. dec. 25. 21:13
 7/12 anonim ***** válasza:
23%
hogyne. tök érdekes ahogy elsüllyedt egy hajó. ja, nem. nem is láttam, és nem is tervezek elcseszni rá másfél órát az életemből.
2018. dec. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Azt több mint másfél óra, kedves előttem hozzá szóló, az legalább három óra, a kimaradt jelenetek nélkül, de ez már a jéghegy csúcsa!
2018. dec. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A Titanic történetét más is vitte már filmre. Én azt is láttam de a Leonardós jobban tetszett, mert az egy szerelmi történet köré lett megírva. Ha a zenéjét hallom akkor én is megállok és hallgatom, de hogy ne tudnék szabadulni a gondolattól, erről szó sincs. Ahogy leírtad nekem néhány orvosi esetet juttatott eszembe. Azt mondanám: (ha érdekel), hogy igyekezz a figyelmedet másfelé is terelgetni, sok szép történet van még a filmek vagy akár az irodalom területén is
2019. jan. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Én is így vagyok a témával, csak már 20 éve. :)
2019. jan. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!