Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Félek ettől a korszaktól,...

Félek ettől a korszaktól, tudnátok segíteni hogy csak ne erre gondoljak?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok apukám most 57 és félek attól a korszaktól hogy milyen lesz nélkülük hogy fogom túlélni stb. És szerintem ez nem normális hogy ennyire félek egy dolgoktól, szerintetek mit kéne csinálnom?

2018. dec. 29. 21:09
 1/4 anonim válasza:
100%
19 éves vagyok,apukám 9 éves koromba hagyott itt bennünket. Imádtam az apukámat,mai napig sírok,ha kicsit hosszabb ideig gondolok rá. Nem volt egyszerű,de túléltem,ahogy telnek az évek,egyre természetesebb lett sajnos,hogy nincs apukám. Ha valami jó vagy rossz dolog történik az életemben,mindig imádkozom hozzá,és szoktam vele beszélgetni,bármennyire is "nevetséges". Köszönetet mondok,amiért volt nekem,és amiért az égből is vigyáz rám.
2018. dec. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Én most vagyok 16 éves. Nekem 2-3 évvel ezelőtt volt ilyen problémám és álmodtam is sajnos ilyeneket. A tanácsom talán az lenne, hogy élj a jelennek. Hogy veled vannak, és ne törődj olyan dolgokkal amik még nem következtek be. És ne hagyd, hogy ezek lehúzzanak, mert csak egy idegroncs lesz belőled és akkor majd akkor fixen bánhatod, hogy nem úgy éltél, mert akkor tényleg nehéz lesz.

Ne ezzel törődj, hanem azzal, hogy most ott vannak. És minden rendben lesz. Ezzel most nem arra utalok, hogy szard le a jövődet. Dehogy. Csak arra, hogy ezzel a résszel ne foglalkozz olyan sokat, mert tényleg baj lesz belőle.

Sok sikert.

Ne feledd.

JELEN!=)

2018. dec. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs azzal semmi baj, ha ez is megfordul a fejedben, de a sok felesleges agyalás helyett inkább építsd a jövőd, hogy ha majd abban az elkerülhetetlen és totál természetes helyzetben leszel (amitől mellesleg feleslegesen rettegsz), hogy egyedül maradsz, meg tudj állni a saját lábadon. Esetleg az se lenne butaság, ha már most elkezdenél elszakadni tőlük, pl. költözz koleszba, vagy ilyesmi.
2018. dec. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális dolog. Figyelj, sokan vannak, akik így éreznek. Köztük vagyok én is , bár kicsit fiatalabb vagyok nálad. Ameddig még élnek, addig értékeld őket, szeresd őket, legyél figyelmes. Ha az apukád nem beteg, akkor biztatás! Az emberek többsége legalább 70 évig él . Apukádnak még van jópár éve addig. Akkora pedig már Te is felnőtt leszel, biztos lesz egy szuper barátod, esetleg férjed, talán még gyerekeid is. És akkor nem a szüleid fogják folyton kitölteni a gondolataidat. Hanem lesz, akiről Te gondoskodsz majd.😊
2018. dec. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!