Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » El akarok rejteni a házban...

Nyíri Bebepp kérdése:

El akarok rejteni a házban egy kamerát de nem tudom hogy csináljam! Mibe rejtsem vagy esetleg hogy hova rakjam?

Figyelt kérdés

2019. jan. 4. 17:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne a szerepe? Mit lásson, mit ne? Mihez lenne kapcsolva, s milyen módon?
2019. jan. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%

Nem mondta, hogy bármit is látnia kéne, vagy hogy egyáltalán működnie kéne.

Szerintem be kell tenni egy cipősdobozba és be a szekrény mélyére, ott nem találja meg senki.

2019. jan. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
A könyves polcra egy könyv formájú dobozba.
2019. jan. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Műanyag virágtartó aljába behelyezed, kis lyukat kivágni az objektívnek, lelógó műnövény fölé, polcra, szekrénytetejére feltenni és kész.
2019. jan. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Meton ***** válasza:
38%

Tulajdonképpen álcázni kell. Nem kell eldugni, csak ne kamerának látszódjon. Lehet olyan helyen, ahol senki se keresi. Alapból senki se keresi, de a mennyezet közelébe szoktak kamerákat tenni, oda önkéntelenül is felnéznek az emberek, tehát ne oda rakd. Érdemes árnyékba rakni, ahol nem esik a kemerára a fény. A megcsillanó lencse elég feltűnő lehet.

De ha kiteszel egy 360 fokos kamerát a szoba kozepére, esetleg azt se tudják mi az, csak olyan helyen legyen, hogy kinyújtott kézzel ne lehessen elérni, nehogy a kiváncsibbak meg akarják vizsgálni közelebbről.

2019. jan. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A kérdező úgy látszik megfeledkezett a dologról, mert nem segít nekünk, mit is szeretne.

A titokban vett kamera dugdosása a lakásában épp úgy belefér, mint egy soklakásos társasház lépcsőjének titkos megfigyelése, vagy a szomszéd utáni leskelődés.

2019. jan. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 kriszpo ***** válasza:
61%

Szerintem oda, ahol senki nem látja.

Akkor vagy a leghatékonyabb, ha úgy el tudod dugni, hogy egy idő után te magad sem találod meg.

2019. jan. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Most rabolták ki a házamat nyaraláson voltam rengeteg idő állt a rendelkezésükre.MINDENT ÁTFÉSÜLTEK. A gyerekek kari ajándékát fel bontották hátha van benne pénz. Nem vitték el az aranyat mert egy homályos üvegben tartom befőtek között, a pénzemet se találták meg. A. hálószoba kilincsén levő papir szatyorban volt a szemetekkel együtt. Elvittek 4 üveg 6o éves Tokayi bort Nem tudom mért a rendőrök szerint kinai banda van müködésben itt Sydneyben Rendesek voltak nem csináltak semmi kárt a berendezésben.Az ajánlatom Ha a kamera nem nagy csináld a szemetest vagy az üveges trükköt.Nem ide tartozik de meg kell mondanom nem haragszom rájuk, hogy most az összes cuccom egy nagy halomban van legalább háromnegyedét kiszanálom.
2019. jan. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
42%

"A. hálószoba kilincsén levő papir szatyorban volt a szemetekkel együtt."

Bazky, végre tudom, miért vagyunk mostanában szemtelenek. :-))

2019. jan. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!