Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ezt álmodtam volna vagy...

Ezt álmodtam volna vagy tényleg megtörtént?

Figyelt kérdés
Na a helyzet az hogy alapból magas a vérnyomásom erre rájön még az egészségtelen életmód + szívprobléma (félek a stroke-tól, levegőt is nehezen veszek) de ma nagyon megijedtem. Visszafeküdtem kicsit aludni és nem tudom mi volt, mintha lezsibbadt volna az agyam nem bírtam mozgatni semmim, beszélni se tudtam hangok se jöttek ki a számon. de minden annyira élethű volt (ugyan az a ruha volt mint lefekvésnél rajtam,ugyan olyan idő volt a szobában ugyan azok a színek ez mindössze pár másodpercig tartott( mondanom sem kell teljesen leizzadtam) de még a zsibbadást is olyan élethűnek éreztem amikor felkeltem már nem volt semmi azért ez para

2019. jan. 5. 22:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Te vagy nagyjából a huszadik itt, aki alvásparalízist élt át.

Tényleg annyira nehéz lenne visszaolvasni?

2019. jan. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!