Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy bírjam ki ballagásig?

Hogy bírjam ki ballagásig?

Figyelt kérdés

Első osztályos korom óta rám van szállva a csaj, mindig utáltam, rámküldte a tesóit is, mert nem akartam barátkozni vele. Tavaly voltam hetedikes, akkor valahogy jóban lettünk, de csak így utólag látom, mennyire kihasznált. Minden doga után széthíresztelte, hogy ő segített nekem, holott hozzá sem szóltam stb. Mindenben utánoz. Elkezdte ugyanazokat a zenéket hallgatni, pedig eddig elítélte a rock zenét, az öltözködésem is koppintja, a beszédstílusom, a beszédstílusom írásban (pl messenger), nem hagy 2 szót vàltani valakivel mert rátör a féltékenység, megaláz nyilvánosan, pl hazugságokat kiabált rólam mindenki előtt a suliudvaron

Direkt eltitkoltam előle hogy hova megyek gimibe, mert utánam akart jönni, de nem adta be a jelentkezést szerencsére, és már késő

Teljesen elnyom, nagyon elegem van, múltkor pánikrohamot kaptam annyira felidegesített, és mindezt szegény anyukám kellett végignézze

Mostanában próbálom kerülni, de nem szeretném megbántani

Mondtam neki az egyik nyilvános beégetése után, hogy nekem elegem van belőle, és hanyagoljuk ezt a "barátságot", de nem értett a szóból

Mondhatom durván, finoman, bárhogy, ugyanúgy rám van tapadva, teljesen elcseszi a mindennapjaim

Nem tudom hogy bírom ki ballagásig

És talán miatta, de ha a legjobb barátnő téma előkerül, csak az jut eszembe, hogy mennyi nyűggel jár, és irtózok a gondolattól, hogy még egy lány a bizalmamba férkőzzön, ezért szinte csak fiúkkal barátkozom

Lehet, hogy ez csak egy tinilány hisztijének tűnhet, de higyjétek el, konkrétan nincs társasági életem emiatt a p1csa miatt

Arról nem is beszélve, hogy mindig az orrom alá dörgöli, hogy jaaaj ő nem tud hízni, de rossz (tökéletes alakja van, ezt ő is tudja, hatalmas az egoja is), és én küszködöm a túlsúlyommal, így elég rosszul esik

Mondjuk inkább maradok dagadt, mint hogy egy olyan nulla egyéniséggel rendelkező egoista szemét legyek mint ő

Ami a leggázabb, hogy lelkifurkám van sokszor, amiért gyűlölöm


2019. jan. 6. 04:57
 1/8 anonim válasza:
k*rd meg,és megoldva.
2019. jan. 6. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Lány vagyokxddd
2019. jan. 6. 12:09
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az neki nem gond...
2019. jan. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 csakénvagyokaznyugi ***** válasza:

Szerintem próbáld meg elkerülni, ha odamegy hozzád küldd el, vagy találj ki valami kifogást, hogy el kell menned valamit elintézni sulin belül, vagy nemtudom.

Írtad, hogy rosszul vagy a legjobb barátnő gondolatától, megnyugtatlak, egy legjobb barátnő nem ilyen, ez csak rád van szállva valami miatt, gondolom mások sem nagyon foglalkoztak vele, és beéri veled is.

De valahogy add a tudtára, hogy elég volt belőle mert nem szereted a társaságát, valahogy muszáj megértenie, ha nincs baj a felfogásával.

2019. jan. 7. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

De nem fogja fel, random odaül mellém órán, ha elküldöm mindenkinek kibeszél stb

Durvábban nem akarom mondani, mert nem akarom nagyon megbántani

2019. jan. 7. 14:14
 6/8 csakénvagyokaznyugi ***** válasza:
és ha csak simán, beszélgetsz vele erről? azt próbáltad már? mármint úgy, mint ember az emberrel, őszintén.
2019. jan. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, többször is próbáltam, de képtelen felfogni
2019. jan. 10. 23:34
 8/8 csakénvagyokaznyugi ***** válasza:

Akkor egyszerűen nincsenek barátai, és képtelen egyedül elfoglalni magát.

Üsd le, vagy nemtudom, fejeld meg, hátha amnéziás lesz és nem fog emlékezni rád.

:((( Nehogy.

2019. jan. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!