Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy lehet elérni, hogy senki...

Hogy lehet elérni, hogy senki iránt ne érezzünk semmit és teljes életet tudjunk élni párkapcsolat nélkül?

Figyelt kérdés

2019. jan. 7. 22:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod kiiktatni az értelmeidet, ellenben irányítani igen. Töltsd meg az életed sok olyan tevékenységgel, ami feltölt, örömet ad, légy aktív és koncentrálj ezekre, és természetesen a családodra, barátaidra. Nem mondom, hogy nem fog hiányozni a párkapcsolat, de elviselhetőbb, ha nem azon aggódsz, hogy egyedül vagy és görcsösen ki akarod zárni a vágyakozást magadból.
2019. jan. 8. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mindig meg kell maradni a pillanatban, és folyamatosan figyelni kell a gondolatok, érzelmek kialakulását magunkban. Próbálni kell elkerülni miden olyan helyzetet amiben kapcsolatba kerülhetsz a másik nemmel (főleg akkor ha érzelmileg erősen hat rád).. Ha mégis elkerülhetetlen hogy beszélj vele, vagy pl mellette állj a buszon, akkor ezeknek a belső gondolatoknak a kialakulását kell figyelni magadban, és vagy teljesen megszüntetni azokat, vagy pedig más irányba kell őket irányítani pl ha egy lány külsőre jön be, akkor el kell képzelni milyen lesz öreg korában, vagy ha kihullna a haja stb. Mindenképp minden negatív dolgot rá kell csatolni ami csak eszedbe jut. Ha az elején nem adsz teret ezeknek a gondolatoknak, akkor nem tudnak rajtad elhatalmasodni! Ezért a lehető leggyorsabb módon kell ezeket kiiktatni magadban. Minden áron. Bármilyen eszközt, vagy módszert nyugodtan használhatsz. Sokszor improvizálni kell!
2019. jan. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%

Miért akarnál így élni?

Az életben a legjobb dolog hogy érzünk. Fájdalmat örömöt szerelmet csalódást. Ez mind hozzátartozik az élethez. Ezeket nem lehet elkerülni. És ez így is van rendjén. Viszont ha tényleg egyedül akarsz élni akkor a magány ott lesz veled. Pusztán az emberek jelenléte is érzéseket érzelmeket vált ki belőlünk. Ha egyedül élsz egy erdő közepén akkor tudod csak elkerülni ezt.

2019. jan. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Nekem megy :-)

Jóképű csávó vagyok sosem vagyok egyedül, de szívem nem nyílik meg senkinek. Vagy csak nem találkoztam még Vele... De nem is akarok...

Én ilyen vagyok.

Valaki meg egy hét után, mindenkinek az ujjára gyűrűt akar húzni...

2019. jan. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Nőneműnek zárda, hímneműnek cölibátus, természetesen, ehhez némi vallásos elhivatás is szükséges.

Az apácaság és a papi élet is lehet teljes.

Mondjuk én nem vállalnám be, de ettől még igaz lehet.

Mindemellett az ezt vállalónak nem hiszem, hogy totálisan el kell zárkózznia a "világi élet" től, segítségére lehet sok embertársának.

Olyan nincs, hogy senki iránt ne érezzünk semmit, mert ez egy nonszensz.

Az ilyenek éltek(?) Görögországban a Meteórákban.

2019. jan. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Hozé don Padrafos ***** válasza:
Hobbik: elektronika, programozás. No sport! Visszautasítások lányoktól: 5000+. Így kiölik belőled a társas életre vágyást, mint a rossz fogból az ideget. Max szex hiányzik néha, de már vannak erre robotnők. Elfoglaltságod meg végtelen, és nem szükséges társ hozzá.
2019. jan. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Helló!


Szerintem rossz passzban vagy/voltál. Majd elmúlik, ne hisztizz! :)

2019. jan. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sehogy. A 4-es válaszolót kifejezetten sajnálom.Nem lehet érzelmek nélkül élni, legalábbis soha nem érezhet boldogságot.
2019. jan. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Lobotómia
2019. jan. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Nem tudsz teljes életet élni egyedül, mert nem tudod megtapasztalni(az érzelmeket), hogy milyen egy családban élni egy feleséggel, és egy gyerekkel.

Viszont egy számodra megfelelőt el tudsz érni egyedül.

2019. jan. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!