Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tehetnék ha elveszítettem...

Mit tehetnék ha elveszítettem önmagam?

Figyelt kérdés
Sehogy sem találom az utam. Tudom ez így elég fura kérdés, de abszolút tanácstalan vagyok. Fogyatékos oltogatók kíméljenek. Tanácsokat várok nem b@szogatást....Köszi.
2010. jún. 29. 10:37
 1/5 haggyámán ***** válasza:
Miért nem találod magad? Semmilyen téren? Azt se tudod, mit szeretnél majd dolgozni?
2010. jún. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Épp egy hónapja vagyok munkanélküli, de ez annyira nem zavar. Egyszerűen semmi nem érdekel, de nagyon vágyom már valamire, amiben kiteljesedhetek.
2010. jún. 29. 10:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát akkor valamit el kell kezdeni kényszerbül.
2010. jún. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Valami biztos van ami lázba hoz. A lényeg hogy nézz körül jó alaposan (mindenféle témának járj utána... hátha vmi megfog...) de mindenféleképpen egyedül!!! Ne szégyellj semmit! Ne nézd azt, hogy ha ezt más megtudná... vagy ha látnák mi felé érdeklődsz... És magadban is rombold le az előítéleteket. Lehet h vmit csak azért utálsz v nézel le, mert beleneveltek vagy mert körülötted mindenki így vélekedik. Megszokás. Nézz utána mindennek ami csak eszedbejut (pl.:internet) és ne izgasson h gáz-e v sem.

A lényeg h találd meg önmagad, és ne más vezessen oda, mivel rajtad kívűl soha senki nem tudhatja a helyes utat...

Sok sikert!

2010. jún. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

zárkózz be valahova, ülj le egy fotelbe, állítsd be az ébresztőt 1órával későbbre, de tedd el, hogy ne lásd.

és ne csinálj SEMMIT. és az elején nagyon nehéz lesz eltölteni magaddal perceket, de később jönnek majd a jó ötletek, gondolatok, stb. ez egy pszichológiai módszer, állítólag hatásos


semmittevés = semmittevés, körmöt piszkálni, hajat csavargatni stb semmit sme ér :-)

2010. jún. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!