Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi lehet az oka, annak, hogy...

Mi lehet az oka, annak, hogy nem vagyok képes elviselni, ha valaki nem őszinte velem?

Figyelt kérdés

Én nagyon sokszor az vagyok. Egyszerűen sérti az igazságérzetem az is ha velem őszintétlenek az emberek, de az is ha én nem vagyok az másokkal. Ugye vannak szituációk, nagyon sok, amikor az emberek kitérnek, nem őszinték a másikkal, ezzel talán óvva a másikat a fájdalmas igazságtól vagy félve a konfrontálódástól, védve saját magukat. Amit valójában meg kéne értenem, de amikor valaki ezt csinálja velem legbelül megfeszülök és jól a képébe ordítanék.. Annyira feszít belül valami mély igazságérzet, amit nem értek honnan jön és másokban ez hogy nincs ott. Hogy tudják elviselni azt a sok hazugságot, hogy bírja a lelkiismeretük? Velem van a baj talán? Pedig nem vagyok azért annyira fiatal, hogy életkori sajátosságnak legyen betudható. "majd kinövöd" címmel.. Egyszerűen szenvedek ebben a világban. Mindenhol csak mellébeszélés, közöny, őszintétlen kitérő válaszok..

Úgy érzem van bennem egy hatalmas teli hordó, amit csak kiöntenék, had áradjon...



2019. jan. 12. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Amit már magad is megfogalmaztál erős az igazságérzeted.Az emberek legnagyobb része nem szereti ha valaki túlságosan őszinte,mert azzal tükröt tartasz eléjük és nem akarnak önmagukkal és a saját gyengeségükkel szembesülni.
2019. jan. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem. Akkor érdemesebb megváltoznom?
2019. jan. 13. 18:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem,mert az nem lennél.
2019. jan. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva magam sem tudom ki vagyok..
2019. jan. 13. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!