Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Önismereti kérdések

A kérdés

Mit tegyek, ha netfüggő vagyok?

Keress kérdéseket hasonló témákban: net, függőség, telefon, céltalanság

jan. 12. 21:38  Privát üzenet  

A válaszok
Köttesd ki

A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont jan. 12. 22:24 Privát üzenet
Magyarországon a teljes lakosságot tekintve az emberek 86%-a függő. Ez azt jelenti hogy ebbe az 1 hónapos karon ülő csecsemő és a 90 éves bácsika is beleszámít, aki szó szerint azt sem tudja hogy a számítógépet hogy kell bekapcsolni. Elég sok 50-60-70 éves internetfüggő is van. Persze ez elég gáz, hogy a lakosság 86%-a függő, de a világ túlnyomó része küzd ezzel a problémával, hogy a lakosság internetfüggő, szóval teljesen átlagos hogy te az vagy.

A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont jan. 12. 22:28 Privát üzenet
Én meg alvás-, evés-, ivás-, stb.. -függő.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont jan. 12. 22:59 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Én értem, hogy ez átlagos jelenség, de attól még nem oké. Kényszeresen kattintgatok, nyomkodom a telefont és érzem, hogy elmegy ezzel az életem, mégsem tudom abbahagyni.. Ez már tényleg súlyos.

# 4/4Időpont jan. 13. 00:32 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Függő lennék? Mit tegyek? (bővebben len)
Miért lettem netfüggő miért nem tudok aludni?
Miért vagyok annyira netfüggő?
Az Igo 8 alkalmazás netfüggő a Samsung Galaxy Mini-n?
Ha elöl vagyok a gyk toplistáján, az azt jelenti, hogy netfüggő vagyok?
üdv, Melinda vagyok és netfüggő?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Önismereti kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!