Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek, ha a volt párom...

Mit tegyek, ha a volt párom miatt teljesen elvesztettem az önbizalmat?

Figyelt kérdés
Pár hete számítottunk. Amellett, hogy ez megviselt, az önbizalmam is oda lett.. Soha nem kaptam dícséretet, bármennyire is próbáltam jól kinézni. Az utcán megnézett más nőket, és ha kérdőre vontam,azt mondta, hogy azért nézte, mert annak a nőnek legalább van melle. Kaptam kritikabol is eleget. Mondott olyanokat, hogy tornazhatnék kicsit,meg hogy jó lenne, ha edzenék..hozzáteszem, nem vagyok kövér, magassagomhoz képest épp megfelelő. Sehogy nem tudtam megfelelni.elfogyott az önbizalmam,nem gondolom már magam sem szépnek, sem csinosnak. Mégis hogyan legyek nyerjen vissza? 21L
2019. jan. 13. 18:24
 1/4 A kérdező kommentje:
Elnézést a hibákért 🙄
2019. jan. 13. 18:25
 2/4 anonim ***** válasza:
61%

"Figyelj oda ellenségeidre: hibáidat ők veszik észre először."


Antiszthenész ókori görög filozófus mondta.

2019. jan. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Először is gondolj arra,hogy ki mondta!

Mert ha igy viselkedett egy undorìtò fèreg.

Tehát adunk a gyokerek vèlemènyère???

Nem csak egy intelligens ùriember vèlemènye számìt.

Legyèl nagyon csinos es figyeld a visszajelzèseket pasiktol.

Ès akkor mar tudni fogod...rájösssz!Ùristen,de köcsög volt!

Másnak tetszel nyugi!

Biztos vagyok benne.

2019. jan. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Légy tisztában vele, hogy ez a fickó egyáltalán nem szeretett, csak kihasznált. Tehát: túl kell lépned a s***fejen. Sokat segít ilyenkor, ha frizurát váltasz, vagy a hajad színét változtatod meg, esetleg csak melír csíkokat tetetsz a hajadba. Ha visszarettent a festés tartóssága, akkor válassz színező sampont, valamint színes csíkokat húzhatsz a hajadba néhány szín (vagy egy szín) szemhéj festő porpúderrel.

Az öltözködésed is változtasd meg, olyanra, ami kényelmes, és szerinted csinos.

Ha eddig nem sminkeltél, akkor akár azt is kipróbálhatod - vannak lájtos, természetes, szinte láthatatlan sminkek - ezek is emelhetik az önbizalmad.

Akár jógázhatsz, vagy meditálhatsz is, ha úgy érzed, az jobban segít.

Ha külsőleg megváltoztál, tedd magad belül is rendbe.

Írj le mindent erről a pasiról, ami csak eszedbe jut.

Ezután vagy égesd el ezt a papírt, (tűzveszélyre ügyelj!) vagy hajtogass belőle csónakot, és vigye el a víz. Meg fogsz könnyebbülni lelkileg is utána.

Ennek a pasasnak akkor sem lettél volna jó, ha te lettél volna Pamela Anderson, és Reese Witherspoon keveréke. Felejtsd el, töröld ki a fejedből. Még számtalan más, odaadóbb, és szeretőbb férfi vár rád, aki nem akar megváltoztatni, hanem olyannak szeret, amilyen vagy.

2019. jan. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!