Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon félek este a sötétben,...

Nagyon félek este a sötétben, Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mindig a momora gondolok,tudom hogy nem létezik,de benn van a fejemben és ezt nem tudom kiverni,amikor sulibais megyek futok le a bózótnál mert azt gondolom hogy ott van,és jaj!

Bocs a helyesírásihibákért


2019. jan. 17. 19:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Keress fel egy pszichológust, ők tudnak segíteni feldolgozatlan traumákban.
2019. jan. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindig amikor horror filmet nézzek, és van egy tök ijesztő rész, amitől félek, inkább az jut eszembe, hogy a maszkmesterekkel, a színészek vajon hogyan készítették el az adott jelentet, ami a frászt hozza rám. Hányszor vehették fel, hogyan zajlott a forgatás stb...

Ez a Momo cimbora se más, csak színjáték. Valami buggyant fickó megalkotta, itt megjegyzem, hogy tudnék ijesztőbbet is, valaki hozzá csapott egy gyermeteg kamu történetet...

De ha nem tudod kiverni a fejedből, gondold azt, hogy elzárták, elütötte az autó, atomkatasztrófát szenvedett, megette a bozót stb... Fantázia kérdése :)

Minden jót!

2019. jan. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Oké,oké, csak a képe olyan ijesztő
2019. jan. 17. 20:00
 4/10 A kérdező kommentje:

Amúgy nem nézek horror filmeket

Ez a momo A barátnőimtől jött tudomásomra

2019. jan. 17. 20:01
 5/10 A kérdező kommentje:
Tudim én hogy nem létezik,meg amugy nem hiszek szelemekben,de mégis olyan rossz..
2019. jan. 17. 20:01
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem ijesztő, guvadt szeme van, mint akit tenyeresen jó hátba csaptak, elvesztette a szemöldökét és a szempilláit is. Gondolom, a nagy ütés következtében előre repültek. Most látom, hogy nincs fogsora se. Biztos, az is repült... Pépes kaján élhet, és úgy etethetik...


A sérója zsíros és ritka. Egy jó dúsító sampon csodákat tenne vele, Vagy dauer...


Az orra úgy néz ki, mint Voldemort bácsinak. Szerintem két lábon futni egy ekkora fejjel nehéz lenne, tuti, hogy orra bukna.

Mi van még? Pucér, nincs rajta ruha az az zseb, tehát nincs nála lóvé, ebből jön az, hogy nem fog meghívni pizzázni... Mivel nincs fogsorra nem fog tudni megharapni se, a körmei meg biztos, hogy pillanatragasztóval van rögzítve. Nem lehet valami tartós...

Most figyelem, hogy ez a szobor egy talapzathoz van rögzítve, azért hogy ne bukjon orra. Nem mozdul az onnan sehova. Érdekelne, hogy miből készült, én valami műanyagra tippelek. Ha felgyújtod, baromi büdösen tud égni...

Vajon mekkora lehet? Agyon lehet taposni vagy felrúgni? :D

2019. jan. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jah és még valami, tudtommal sőt biztos nincs még olyan ketyere, fényképezőgép ami szellemet örökít meg. Ráadásul ilyen klassz minőségben, színesen. Mert hát ha Momo tényleg szellem, akkor hogy a fenébe fótozták le? :)
2019. jan. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Amúgy tényleg,lehet hogy ez a MOMO csak akkora mint egy hüvelykujj
2019. jan. 18. 15:14
 9/10 anonim ***** válasza:
Èn fèlhomályban alszom s nem felek.
2019. jan. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Mikor megjelenik gondolatban, mond azt, hogy ez nem én vagyok és gondolj valami másra, valami pozitivra.


Tudatosítani kell magadban, hogy ez egy gondolat, a hozzá kötött érzelmeiddel, semmi több.


Ellentétesen gondolkodj ilyenkor.

2019. jan. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!