Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az, hogyha valamibe...

Miért van az, hogyha valamibe beleélem magamat, akkor az nem következik be?

Figyelt kérdés
Például ha egy lányt elhívok randizni és belemegy én meg beleélem magamat, akkor tutibiztoshót'ziher, hogy valami közbe fog jönni és abból a randiból soha nem lesz semmi... Ez nem csak ezzel van hanem az életben minden mással is. Pl.: Rendelek valamit, beleélem magamat azon a napon amikorra kivan írva, hogy megérkezik és természetesen nem fog megérkezni. Csak én nekem van ilyen "szerencsém"?
2019. jan. 17. 22:17
 1/1 anonim válasza:

Nekem is világ életemben ez volt. Én úgy hívom fordított szerencse. Szerintem ebből is ered az a babona, hogy nem szabad semmit elkiabálni mert nem sikerült.

Néha igen zavaró tud lenni...en ugy probálom kézben tartani, hogy a spontanitásra bízom a dolgokat. Nem élem bele magam a fontos tervekbe csak akkor, ha már tuti biztos hogy sikerül.

2019. jan. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!