Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem lenne könnyebb meghalni?

Nem lenne könnyebb meghalni?

Figyelt kérdés

Mostanában eléggé rossz minden körülöttem. Magamba maradtam. Akiket eddig a legjobb barataimnak tartottam kiderült nem is azok. Persze rajtuk kívül vannak mas barátaim is de nekik nem mondhatok el mindent,vagy ha el is mondom nem érdekli őket. Nem tudom senkinem sem elmondani hogy mit érzek, még a szüleimnek sem mert apukammal nem olyan a kapcsolatom anyukám pedig folyton dolgozik alig van ideje levegot venni. De a maganyossag mellett suliba sem teljesítek jol

Magammal szemben eleg maximalista vagyok es a szüleimnek is bizonyítani akarok, de ez most nem jon össze. Folyton tanulok de aztan sorba ernek a csalodasok. Mar éreztem így régebben is de az elmilt 2 het utan. Viszont ez mar majdnem 1.5 hónapja így van. Ti is éreztétek mar igy? Nem tudom mit csinaljak


2019. jan. 21. 17:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Meghalni nem könnyű. Nem élni könnyebb. (Weörös Sándor)
2019. jan. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*Weöres Sándor.
2019. jan. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csinálj olyan dolgokat, amik miatt azt érzed hasznos vagy vagy siker élményt ad. Szánd rá magad a tanulásra és az első 4-nél vagy 5-nél majd érzed, hogy erre is képes vagy, jó érzés lesz. Az apró sikerek is sikerek.
2019. jan. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát KB igy vagyok én is, csak nekem még szüleim sincsenek szóval ha akarnám se tudnám elmondani mi van velem :D
2019. jan. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

NEM, nem lenne könnyebb meghalni!

Éreztem már így, de miután találtam egy dolgot amiben örömömet találom sokkal jobb lett.

2019. jan. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sokkal könnyebb és jobb lenne, attól függetlenül amit írtam. Legalábbis nekem, reménytelen az "életem". De nektek kell egy kis akaraterő és ne rontsátok el annyira mint én :)
2019. jan. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!