Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem tudok jóízűen,...

Miért nem tudok jóízűen, szívből nevetni?

Figyelt kérdés

sajnos általában az van, hogy a környezetemben mindenki nevet, én meg csak állok a társaságban és nem értem, hogy mi az ami ennyire vicces rajta?? Nagyon kevés dolog az, amin nevetni tudok, de az is inkább mosolygás.

Azon gondolkoztam el, hogy mások is csak megjátsszák, hogy nevetnek, vagy tényleg ennyire vicces, amiket mondanak, csak én nem tudom értékelni?

Meg lehet tanulni nevetni?

Depressziós lennék?

Rengeteg kérdés merült föl bennem emiatt:/

Valaki van hasonló szituban?

Mit lehet tenni, hogy boldogabb legyek?



2019. jan. 21. 19:14
 1/4 mindentudó99 ***** válasza:
Én bármikor jókat nevetek szívből ha jól esik jó társaságban. Veled valami gond van. Megkeseredett ember vagy?
2019. jan. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én is így vagyok kérdező. Nem hiszem, hogy megjátszák. Az elején megjátszották talán. De már annyira a személyiségükhöz nőtt, hogy ilyenné váltak. Könnyen tudnak nevetni, és általában olyan dolgokon, amik nem is viccesek. De én azt mondom, láss tovább. Vajon ha te mondtad volna ezt a "vicces" dolgot, akkor is nevetnének? Vajon tényleg azért nevetnek, mert vicces, vagy valójában azért, mert így erősítik meg egymással a kapcsolatuk? Azért nem nevetsz, mert te sem várod el, hogy nevessenek azon, amit mondasz. Ha elvárnád hogy nevessenek amit mondasz, és magadból indulnál ki, akkor te is így állnál másokhoz, és te is nevetnél azon, amit mások mondanak, hiszen te is ezt várnád el másoktól.
2019. jan. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Komoly kérdéseket pedig ne tegyél föl, mert válasz nem fog érkezni rájuk. A legtöbb ember nem érti a cselekedetei okát. Sokakat úgy lehet irányítani, és úgy lehet rávenni őket dolgokra, hogy meggyőződésük, hogy az saját ötletük volt. Nem látnak a dolgok mögé. Itt a legtöbb ember nem érti, hogy min miért nevet. Csak azt tudja, hogy "azért, mert szerintem vicces". Ennél mélyebbre nem mennek a dolgok mögé.
2019. jan. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ismerős.. AZt hiszem én vagy 10 éve nem röhögtem igazából, pedig elég fiatal vagyok..
2019. jan. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!