Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Csak én vagyok ilyen hülye...

Csak én vagyok ilyen hülye vagy tényleg így van?

Figyelt kérdés

Én úgy gondolom, hogy igazából a pasiknál csak a szexre megy ki a dolog a lányok (kb.)85%-a meg az igaz szerelemre vágyik.

A fiúk többsége meg csak szexelni akar (tisztelet a kivételnek)

Én mwg már azt gondolom, hogy sosem lesz olyan fiúm aki vigyáz rám, szeret engem és nem pedig elhagy egy másik k...ért...

Csak én vagyok ilyen hülye, hogy így látom a dolgot?



2019. jan. 21. 20:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Aha
2019. jan. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
Ez vicces, mert én is el vagyok keseredve, csak forditott esetbe. Mert egyedüli fiuként érzem magam aki KB az életét adná egy lányér, de csak ribiket látok, önbizalommal teli nagyképű instás csitriket. Tudom nem könnyű, és engem is sokszor hülyének néznek. De a trend stb stb tönkre tett mindent. Szóval ja.. Nem tudom mit fűzzek még hozzá..
2019. jan. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 mindentudó99 ***** válasza:
Talákozzatok
2019. jan. 22. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Elcseszett világ...
2019. jan. 27. 10:52
 5/9 anonim ***** válasza:
2-es vagyok igen így gondolom én is. Amúgy velem is sok baj van, például eddig elég elcseszett az életem, saját magam miatt és más okokból is, DE sose voltam bulizni nem iszok (kivéve ha) nem cigizek.. Igaz hogy sose volt barátnőm, és mivel mondom bajos vagyok KB 4.be (jó pár éve) beszéltem korombeli lánnyal utoljára :D De azt tudom hogy nekem is megoldás lenne mindenre egy olyan kis visszahúzódó lány aki nem abba a 95% ba(NEM CSAK 85%ba) tartozna, hanem hűséges megért kitart mellettem és így fordítva. Ha van valaki akiért fel lehet kelni aki miatt van értelme az életnek szerintem az a normális. DE mivel sose volt barátnőm, és én olyan lányt is akarok akinek még nem volt senkije, és egyből a tökéleteset akarom az a "kis" 95% engem rohadtul lenéz :D (Igen, interneten..) Rövidre fogva nem, rohadtul nem vagy hülye hogy hasonlóan látod a dolgokat, te inkább az a maradék 5% kis része vagy aki belsőleg egy kincs, és nem pedig hülye. Azért azt hozzá kell főleg tini korba hogy végülis ki ne akarna testi kapcsolatot is? Én például nagyon kiskorom óta, de még meg se öleltem senkit életembe (családom sincs) és ha lenne barátnőm elég so idő kéne már ahhoz is hogy barátnőmnek mondjam. Legyen esze, tudja mit akar, vagy szórakozzon valaki mással ;)
2019. jan. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#5 bezzeg itt megtalálnak az értelmes fiúk lányok...

#2 én is feláldoznám az életem érte csak leszarja mit érzek


Ha lenne egy pasim mindent megtennék érte és védelmezném, ha bármi veszély leselkedik rá mert lehet, hogy a 60 kilómmal nem vagyok egy hülye nádszál p*csa aki egyfolytába zsírleszívásra jár és még az izmosabb testalkatom miatt is elítélnek...Na húzzanak a tudják hova. Talán majd egyszer lesz valaki aki nem a külsőmet nézi. Mondjuk van az osztálytársam az Olívia...minden fiú oda van érte mert nagyon szép, de belsőleg meg egy k..va a barátnőm azt mondta, hogy az én belsőm 1000szer felér az ő külsejével.

Ti is gondolkodjatok így és minden rendben lesz. Mindíg a különcök lesznek a legsikeresebbek...

2019. jan. 27. 23:20
 7/9 anonim ***** válasza:
Szóval te is megtennél mindent a párodért, igazi kincs vagy, nem is értem az ilyen igazi lányokat miért kerülik a fiuk. Bár lehet pont azért mert nem vagy olyan ribi mint a többi.. Nem baj, legalább majd egyszer egy rendes fiu megismer téged is. Egyébként 2-es és 5-ös is én vagyok :)
2019. jan. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja, amúgy 45%os vagyok szóval az alapján megismered az embereket :D
2019. jan. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen. Én lány vagyok, és csak szexelni akarok, a fiúk viszont állandóan össze akarnak jönni velem.
2019. febr. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!