Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 18 éves kor? Ki van még így...

18 éves kor? Ki van még így ezzel?

Figyelt kérdés

Ki az aki most lesz 18 és nem ért el semmit, nincs senkije, és inkább hagyná az egész életet úgy ahogy van?

0-24 nem vagyok jól, én mondjuk meg se tartom a születésnapomat mert nincs értelme egyedül az egésznek, úgy is csak az elkeseredettség van 0-24.. Van aki még így érez és semmit nem is tud ellene tenni? Csak engem zavar hogy rohadtul nem 30 évesen akarok magam mellé valakit?



#magány #egyedüllét #depresszió #öngyilkosság #18év:( #elvesztegetett felesleges idő
2019. jan. 22. 03:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
41%
Igen, én is 18/l vagyok. A szülinapomra én se hívtam meg a nem létező barátaimat. Ilyen korban szinte mindenkinek nehéz, teljesen megértem a helyzetedet. Hidd el, nem vagy ezzel egyedül. Én 4 gyógyszert szedek a mentális betegségeimre(akprazolam,lamotrigin,mianszerin,venlafaxin). Sajnos borderline-om van, meg ocd-m, szorongásom és depressziós epizód. Hidd el nekem, hogy nagyon nehéz minden nap megküzdeni, harcolni az életben maradásért. De akkor is érdemes ha semmi reményt nem látsz most. Pl mi van, ha jövőre már vőlegényed lesz? Csak egy olyan példa, ami bármikor bekövetkezhet. Nekem volt már vőlegényem, csak 2 év után szakítottunk. De neked nem kell szomorkodnod(tudom, könnyű osztani az észt, én se tudom ezt betartani). Remélem segíthettem. Nem vagy egyedül.
2019. jan. 22. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
Nekem még van pár hónapom de se barát se semmi... nemrég én is elgondolkoztam ezen mert úgy hogy sok embert ismersz meg (de senki nem kerül hozzád közel) elgondolkodsz az ilyesmin (es nekem az utóbbi időben már mindegy minden volt és éltem bele a világba)... ennek a gondolatmenetnek nekem az lett a vége h rajtam kivül senki nem tud segíteni a problémán tehat magam kell hogy valamit kitalaljak... ahogy elkezdtem megprobálni nyitni mások felé és elmeséltem ezt nekeik mindenki azt mondta h ez igazából csak azért történt mert nekem is meg kell nyílnom... ugyan még mindig nem rózsás a helyzet de legalább elidultam az úton felfelé.
2019. jan. 22. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
65%

Mit sírtok 18 évesen? :D


A legtöbben már 30 körül alapítanak családot, nyugi. Most foglalkozzatok a tanulással, szakképzéssel, próbáljátok ki magatokat pár szakmában, bulizzatok, ismerkedjetek az élettel, világgal, emberekkel.


Úgy 25-30 között legyen az a a pont, amikor ráálltok egy életpályára, de ez sem kötelező.


Nyugi.

2019. jan. 22. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Én is augusztusban leszek 18. Eldöntöttem, hogy augusztusig minden elérhető célomat elérem, jól is haladok vele. Nem úgy akarok "felnőtt" lenni, hogy nem szeretem magam. És mikor aznap átgondolom minden sikerült, egy hatalmas bulit csapunk nemcsak szülinapom alkalmából:D

A párkapcsolat meg nem fog senkinek az ölébe hullni. Én megvárom még teljesen rendben leszek magammal, mert így csak rontok a kapcsolaton, ha megy a féltékenykedés, nincs önbizalmam stb.

Pozitívan, emberek.

2019. jan. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

1-es szerintem nincs nagy gond egy lánynál azzal ha ilyen mentális betegségei vannak, én szivesen lennék ilyen lánnyal, igen lánnyal (18F)


2-es több sikert neked.. Én nem tudok nyitni, főleg azért mert itt is KB napi szinten megkaptam eddig hogy egy senki vagyok, a kutya se fog szeretni stb stb.. És igazuk is van. ilyen srácot már a kutya se értékel, én meg sohan em is voltam értékes. Remélem neked több sikered lesz. Egyébként jó 6-7 éve csak online téren vagyok, annyira az összes emberi kapcsolatom mint ahogy most nektek írok.


3-as először is, én nem akarok családot. Másrészt nekem nem az a bajom hogy nem találnék magamnak valami csitrit akit ágyba vihetek. Ha akartam volna már rég megtehettem volna. A baj csak az hogy én olyan selejt vagyok hogy én most, ilyen fiatalon akarok valakit (aki úgy ahogy én nem volt még senkivel) és ő mellettem is marad. Aki nem cserél le, akire lehet számítani aki rám áldozná az életét stb stb. (Tudom hogy a lehetetlenről beszélek, ezért se tervezem megélni a 19-et szóval nem kell több komment, köszi)


4-es neked sok szerencsét megszeretni magad. Ha eddig sikerült akkor rossz nem lehetsz

2019. jan. 22. 14:23
 6/16 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de muszáj egyet kommentelnem még. Most komolyan azért nem akarsz élni, mert egy olyasvalamit nem kapsz meg hamar, amit egyébként 90%-ban senki? Ezt nem megvehető pénzzel, bár úgy lenne. Ez az életnek egy apró törése, mi lesz a többivel amik sokkal nagyobb fájdalmat fognak okozni? Biztos fog, aki jön lehet holnap, 2 hónap, egy év, akit szeretni fogsz, de lehet megfog csalni, kiszeret belőled, vagy épp te belőle. Ez mind szerencse kérdése. Ez nem olyan mint az edzés, kocsit venni. Gondolkozz már érettebben, remélem ez csak egy érzelmi hullám, vagy egy kiadós hiszti.
2019. jan. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Igen, pontosan e-miatt. mert olyat keresek aki el tudja határozni magát, hogy elég neki egy valakivel leélni az életét. És igen, azt hiszem befejezem az életet, mert ezt nem fogom megkapni. Más pedig egyáltalán nem érdekel.. Ennyi..
2019. jan. 22. 22:59
 8/16 anonim ***** válasza:
Mégvalami. Mindenki olyan párra vágyik, aki még puszit se adott valakinek rajta kívül, de érett felnőtt aggyal mindenki tudja, ez lehetetlen, mint az embert, a múltját is elkell fogadni. Senki se tökéletes. Ez olyan, mint a megbocsátás. Mindenki az akkori értelmi szintjén dönt, ezért nem hibáztathatjuk miatta, hogy nem tudta. Nem fogta fel. Ezért nem haragudhatunk miatta.
2019. jan. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Hát, én nem tudnám elfogadni :)
2019. jan. 22. 23:04
 10/16 A kérdező kommentje:
14 évesen már mindenki a párjáról rinyál én meg még csak nem is beszéltem lánnyal, mindig arra vágytam hogy egyszer majd szeret valaki ha a családom nem, de elég hamar be kellett látni hogy az én életemnek semmi értelme.. Én pedig igy inkább nem élek tovább.
2019. jan. 22. 23:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!