Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van esélyem visszaváltozni? 17/f

Van esélyem visszaváltozni? 17/f

Figyelt kérdés
Emlékszem,hogy régen tele voltam önbizalommal,voltak álmaim,illetve életcéljaim,de a sok csalódások megváltoztattak. Iskola otthagyó,drogfüggő,és alkoholista lettem. Szerettem saját magamat,és nem függtem más ember véleményétől,mert tudtam,hogy értékes ember válik belőlem. De azóta mintha teljesen az ellenkezője lennék. Csak sodródom az élettel,le fele a mélypontba. És ez így nekem nem jó,nem vagyok elégedett. Biztos az emberek úgy néznek rám,hogy fúj drogos,alkoholista. Csak nem tudom,hogy hogyan legyek újra a régi.
2019. jan. 22. 15:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Még csak 17 vagy! Rengeteg időd van.
2019. jan. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%
Hát talán a drogot meg az alkoholt abba kellene hagyni, az iskolát meg folytatni kellene. Ez ilyen egyszerű...
2019. jan. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 szántóvető ***** válasza:
100%
az embernek szüksége van sikerélményre.ha csak kudarcok érik akkor előbb-utóbb depis lesz.esély mindig van,de kezdésnek el kellene dönteni hogy mit szeretnél.
2019. jan. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Minden fejben dől el! Van egyébként egy nagyon jó pszichológiában is bevetett módszer. Színészkedj. Játszd el hogy olyan vagy mint régen. Viselkedj úgy egy pár napig, rá fogsz érezni újra és aztán már nem kell játszani
2019. jan. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!