Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Magányos élet? Születésnap?

Magányos élet? Születésnap?

Figyelt kérdés

lesz még valaki magányos születésnapján is?

Nekem holnap lesz, egyedül, de holnap :D

Van aki 14-20 éves kor között még egyedül tölti? :/

Vagy csak szimplán magányos egész életébe?



2019. jan. 22. 22:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Családod?
2019. jan. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nincs. Bár egyébként is csak egy szerető lányra lenne szükségem, de az reménytelen. Te?
2019. jan. 22. 23:04
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy ember sem? Semmi sem reménytelen
2019. jan. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
1 családtagom van akivel élek. De akkor se erre vágyok. évek óta csak akarok magam mellé egy lányt aki szeret de hát jó rég rá kellett jönnöm hogy ez esélytelen. itt neten se találok senkit :(
2019. jan. 22. 23:16
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
Akkor szerintem örülj, és becsüld meg azt az egy embert. Gondolj bele ha ő sem lenne... Majd idővel a szerelem is jönni fog, még fiatal vagy ( gondolom 14-20 közötti). Nyilván vannak még rajtad kívül akik magányosan töltik a szülinapjukat, stb.. (ennyi erővel a te értelmezésedben én is) de ők sem voltak egész életükben magányosak, szimplán az élet úgy hozta hogy azon a napon nincs társasága. Ne legyél elkeseredve, és előre is boldog szülinapot.
2019. jan. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi. Igen, csak hogy holnap leszek 18, mások ennyi időr korukra nem csak azt tudják elmondani hogy 10-12 éves korom óta felkelek nézem a semmit kussba 0-24 és lefekszek. És a kutya se szeret...
2019. jan. 22. 23:38
 7/8 anonim ***** válasza:
Boldog szülinapot!!!
2019. jan. 23. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem vagyok boldog, csak magányos.. Facebookon is itt idegesítenek, ilyenkor bezzeg tudnak írni 3-an a 30ból (akiket egyébként nem is ismerek, nincsenek személyes simerőseim)

Utálom ezt az egészet.. Elvileg a legszebb sületésnap, hát bárakinek..

2019. jan. 23. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!