Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem érzek semmit?

Miért nem érzek semmit?

Figyelt kérdés
Semmihez sincs kedvem,semmi nem érdekel,szó szerint semmi. Mindenhez közömbös vagyok,és mindenkihez közönyös. Tényleg semmit sem érzek. Sem szomorúságot,sem boldogságot,sem örömöt, semmit. Nem is tudom,hogy mikor sírtam utoljára,nagyon régen nem. Egy csepp se jött ki a szememből. Semmi érzelem nincs bennem. Olyan vagyok,mint egy robot. Úgy érzem magamat,mintha nem is ember lennék.
2019. jan. 27. 11:29
 1/3 Kismaci23 válasza:
Akkor te depressziós vagy
2019. jan. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez ismerős, de bennem vannak kicsi érzések. Például nekem nagyon hiányzik hogy végre legyen mellettem egy lány, de ezen kívűl engem sem érdekel SEMMI MÁS, hiába van am agány miatt kb sírhatnékom egész nap srác létemre, KB 10 éves koromba sírhattam utoljára, bár nem tudom mert már óvodába is rájöttem hogy én akkor se fogok sírni.

Szerintem is azért lehet amit az egyik válaszoló irt, depresszió magány szeretethiány, legalábbis én azt hiszem ezek miatt vagyok ilyen.

2019. jan. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha azt érzed robot vagy már van valami ami emberi ne aggódj nemsokára itt a tavasz. Addig hallgass zenét az segíthet. 😊
2019. jan. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!