Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mondjátok el nekem honnan a...

Mondjátok el nekem honnan a sok negatív megnyilvánulás? Senki nm akar élni? Pozitívabban gondolkodni? Ennyire beleundorodott mki mindenbe? Nem lenne jobb vmi célt kitűzni?

Figyelt kérdés

#élet #pozitív cél kitűzés
2019. febr. 2. 22:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát szerintem senki nem akar többet mont ami
2019. febr. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Aki egy kicsit tobbet akar azt hatraltatjak mások
2019. febr. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Jó, de ha akadályok nélkül érsz el valamit az már nm is olyan jó... kell a kihívás kell, a célkitűzés. Mi értelme enélkül bárminek 10 percig olvasgattam kinekilyen xar az élete... lépni senki nm akar 😕
2019. febr. 2. 22:55
 4/13 anonim ***** válasza:
77%

Vagy nem mindenki tud

Nem lehet tudni kinek milyen lehetőségei vannak.

2019. febr. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Lehet, de szerintem mindenkinek adódik az életeben választás a jobb felé. Jó nm tagadom simán a rosszabbikat választjuk, de 10-ből 8-an azt mondják xar az életük. Ez gáz.
2019. febr. 2. 23:08
 6/13 anonim ***** válasza:
Tanulság :nem kell mások életével foglalkozni
2019. febr. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Persze, ezért reg.te is az oldalra, nehogy foglalkozz másokkal 😤😞
2019. febr. 2. 23:47
 8/13 anonim ***** válasza:
Csak én válaszoltam a szarodra te meg leugatsz
2019. febr. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ne haragudj nm akartalak megbántani. Sya
2019. febr. 2. 23:55
 10/13 FüligJimmy88 ***** válasza:

Jobb lenne, csak az melóval járna. És bennrekedni a szarfolyamban, bár kellemetlen, de legalább kényelmes. Szóval nagy általánosságban azt mondanám, hogy a lustaság az oka.

Ugyanakkor Magyarország esetében ennek szociológiai háttere is van, ha jól megnézed, gyakorlatilag a tatárjárás óta orrba-szájba kapjuk az "áldást". Érdemes lehet külföldiekkel beszélgetni erről a témáról, vagy olyanokkal, akik hosszabb-rövidebb ideig külföldön éltek, hogy nekik mik a tapasztalataik.

2019. febr. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!