Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Magány miatt feladás?

Magány miatt feladás?

Figyelt kérdés

Akinek tegyük fel oda kerülne a sor hogy megöli magát és nincs fegyvere, se engedélye rá, az hogy veszi rá magát például a gyógyszerekre ami sok szenvedés és nem is 100%os? Vagy milyen megoldásokat szoktak használni?

Van aki gondolkodik ilyesmin komolyan 14-18-20 éves kor körül?



2019. febr. 5. 23:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Híradót nem nézel? Az akasztás és a magas helyről leugrás a legnépszerűbbek. Ja, meg a vonat.
2019. febr. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Valami gyorsabb és egyszerűbb adná jobban.

Egyébként nem nézek híradót mert csak arról szól melyik mai ribi kivel bszik és hogy ki hogy írtja a családját. Nem vagyok oda se a korombeliek viselkedéséért se azokér akik a családjukat írtják és arra se vagyok kíváncsi ki kivel csinálja :D

2019. febr. 5. 23:53
 3/8 anonim válasza:
Ugy tudják rávenni magukat hogy nem kívánnak semmi mást csak ezt és mindent megtesznek annak érdekében hogy sikerüljön
2019. febr. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát igen, ezt meg is értem, jobban mint kéne, de például késsel a torkomnak esni csak további szenvedés lenne még életem szaros utolsó perceibe is.. :/
2019. febr. 16. 14:38
 5/8 anonim ***** válasza:
Én kuva depis vagyok
2019. márc. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mi a gond?
2019. márc. 4. 21:00
 7/8 anonim ***** válasza:
3. Éve fel lle ingadozik a kapcsolatom a lánnyal aki tetszik, nincsenek nagyon barataim, mindenhol mindenki mindenért engem hibáztat vagy a jóban is csak a rosszat látja bennem, otthon folyton (nemtom hogy ly/j) veszekedés törik ki valahányszor megszólalok, pszihológushoz járok, de tanácsokat nem ad, nehezen hisznek el nekem bármit is, közepes tanuló vagyok, es nem mondom meg hány évesen még nem tudom hogy pontosan mit is kezdjek magammal. Kb ennyi csak
2019. márc. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

KB most leirtál engem. kitartás

(felakasztom magam mááár:D)

2019. márc. 5. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!